• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dress İtem Blue Basma [Resimli Anlatım]

peki bunlara özellik olarak lucky basılıyomuş ve item düşme olasılığı artıyormus bu doğrumu?

Peki ya normal stre taşı basmak istiyorsak ?
Yani burda sadece 1 str veriyor ama ben taşla daha fazla str versin istiyorum olamazmı ?
Ayrıca Elbise(Dress):4 Blue Basılabilir demişsin dördünüde HP recovery %25 increase : Normal hp doluş hızını %25 artırır yaparsam 1 tane basmakla ne farkı olur ?
Dress alcam o yüzden soruyorum

hp recovery %25 kimisi oturunca hp dolusunu arttırıor diyo kesin olan nedir?

Peki ya normal stre taşı basmak istiyorsak ?
Yani burda sadece 1 str veriyor ama ben taşla daha fazla str versin istiyorum olamazmı ?
Ayrıca Elbise(Dress):4 Blue Basılabilir demişsin dördünüde HP recovery %25 increase : Normal hp doluş hızını %25 artırır yaparsam 1 tane basmakla ne farkı olur ?
Dress alcam o yüzden soruyorum
ayni seyden basma ihtimalin yok öyle bi şey söz konusu değil

Charınız ne olursa olsun özellikle wizard iseniz uniq için pvp için fll ignore basın benden tavsiye =) uniq kesmede çok işe yarıyor :)

Spear light cold nuker için hangı blue lar basılmalı ???

Şahsen ben 3*İgnore ve 1*Damage %5 öneririm Dress için. Artırdığı 600 hp'den çok daha avantajlı olur bence.

arkadaşlar hp recovery increase %25. de demektir. durup dururken charın kendi hp sini yukseltmesi mi hızlanacak. Yoksa 1 pot 1000 hp doldururken artık 1250 hp mi dolduracak. bunu net olarak bilen varsa yazabilir mi?

arkadaşlar hp recovery increase %. de demektir. durup dururken charın kendi hp sini yukseltmesi mi hızlanacak. Yoksa 1 pot 1000 hp doldururken artık 1250 hp mi dolduracak. bunu net olarak bilen varsa yazabilir mi?

Mp de de var aynısı , hp yada mp doluş hızını arttırıyor bıldıgım kadarıyla böyle.

Geri