• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Drift City Lwleriniz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DieHard

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Benim lwl 31 şuan.Silkroadmax ailesinin lwlini merak ettiğim için bu konuyu açtım.

56 oldum şimdi görevler bitti hep huv yapıyom.

Şu an 39 levelim.. 40 diyebiliriz :)

Son düzenleme:
Her hal Aranızda Yuksek Lwl bende 66 lwl im :D İndıgo War altımda Nıck Lagendery Pm ata bılırsınız bırlıkde takılırız

Bende 18 Lv im OMD yim...
Herkese Bİşey Sorcam Sizin Netleriniz Sınırlımı Sınırsızmı Benimki Sınırlıda Hemen 2 Gb Olmus 4 Gb lik Sınırlı Netim Var Daha Ayın 5 İndeyiz Ne Yapcağımı Bİlmiyorum :agla

Bende 18 Lv im OMD yim...
Herkese Bİşey Sorcam Sizin Netleriniz Sınırlımı Sınırsızmı Benimki Sınırlıda Hemen 2 Gb Olmus 4 Gb lik Sınırlı Netim Var Daha Ayın 5 İndeyiz Ne Yapcağımı Bİlmiyorum :agla

Benım Kı Sınırsız Aylık 20 Gb Harcıyom Rahat :D SInırlı ıken 15 Gb gelmısdı Pederde 2 katı para Ödemekden Bıktından Sınırsız A gecdı :D

bu silkroad gibi bir oyun mu arabayla canabvar mı kesion:D naısl bişey acaba meraq ettim

54 lwl im bebişim!Xd

____________________________________Srokoliq35________________________Nickim

Geri