• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Drift City Lwleriniz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
21 lwlım eskıden oynardım sımdı tekrar ındırıorum 4 bucuk saat sonra oyundayım kascak varmı :P

21 lwlım eskıden oynardım sımdı tekrar ındırıorum 4 bucuk saat sonra oyundayım kascak varmı :P

ben oynuyorum drift city yeni başlynlar pm atabilir JeaNvaLJeaN

pm için: chat ekranına gelip

*JeaNvaLJeaN qweqweqwe

(wqeqweqw yerine mesaj yazıcaksınız dememe gerek yoktur sanirim )

şekilde pm atabilirsiniz

bnde 43 lwim arkadaşlar ama bnm pacth bi türlü tamlanmıo neden olabilir?

46 lwl oldum 47 olucam ama bir görevde takıldım oros dan huv görevi aldım diğer şehire gidiyorum başlama noktasına gidiyorum sonra 2 dk süre veriyor ama bir türlü yetmiyor süre 20-30 kere yaptım nasıl geçebilirim yardımcı olurmusunuz birde şu sorunum var kuponları napıcam inventer de boş yer kaplıyor atsam atılmaz satsam satılmaz :cry:

edit : 50 lwl omd yim :'(

Nick:LosCalifas(Guild bana aittir 10-15 arası civarında üyesi vardır.

Clan:Valor'es Royal

LeveL:45

32582396002293395535968.jpg

Resimde 37 level gözüküyor şu an 45 lwl 7.derece arabası var.

Son düzenleme:
2 sene önce oynuyodum 50 lvl felandım resmim bile var :) güzel oyun ama ben oynarken çok lag oluyodu 1 den arabalar beni geçiyodu ondan bıraktım :)

Geri