• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünya'nın En Güçlü 10 Ordusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O değilde bizim ABD den vs. ithal ettiğimiz uçakların ve helikopterlerin başka bir ABD malı olan hedefe kitlenemeyeceğini duymuştum + olarak bu hava araçlarında ki çipler sayesinde bunlara ABD'nin istediği zaman müdahale edebileceğini de ? Eğer bunlar doğruysa biz Suudi Arabistan gibi bir durumdayız. :D

İsrail ile ABD Şuan çok iyi durumda. Rusya'da alttan alttan silahlanıyor. Çin ve Japonya zekaları yeter :D Adamlar kesin bişi yapıyordur. Onlardan korkun :D Her sektörün içinde varlar. Artık bir tek ordu değil parada çok önemli. Ekonomi olarak çok iyiler.

rusyayı işgal etmenin mantıklı bir sebebi mi var ha rusyayı işgal etmişsin ha antarktikayı değersiz soğuk kara parçası başka bişey değil.rusyanın kendisi değerli olabilir ama toprakları için aynı şeyi söyleyemem

rusyayı işgal etmenin mantıklı bir sebebi mi var ha rusyayı işgal etmişsin ha antarktikayı değersiz soğuk kara parçası başka bişey değil.rusyanın kendisi değerli olabilir ama toprakları için aynı şeyi söyleyemem
Toprakları değersiz mi keşke biraz araştırma yapsan gayet zengin yeraltı kaynakları var krom, demir, kömür, doğalgaz, elmas, petrol gibi kaynakları var zaten Votka içkisinden sağladıkları gelir ülke gelirlerinin %10luk bölümünü kaşlılıyor doğalgaz'da belli bütün dünyaya ihraç ediyorlar.

bana rusya yı verin size dünyayı altın tepsi de sunayım :pispis şaka maka valla rusya çok fena atatürk ün dediği gibi batıya değil doğuya yönelin doğu ile kanka olsa siz ozaman görün batı nın halini :bl:

Toprakları değersiz mi keşke biraz araştırma yapsan gayet zengin yeraltı kaynakları var krom, demir, kömür, doğalgaz, elmas, petrol gibi kaynakları var zaten Votka içkisinden sağladıkları gelir ülke gelirlerinin %10luk bölümünü kaşlılıyor doğalgaz'da belli bütün dünyaya ihraç ediyorlar.

bana bir ülke söyle ki yüz ölçümü büyük olsun ve yer altı kaynakları olmasın.ayrıca orada yaşamanın zorluğu yeraltı kaynaklarını değersiz kılıyor yoksa rusyanı yer altı kaynağı olduğunu herkes bilir 20 milyonluk toprağı olup hepsinin topraktan ibaret olabileceğini 5 yaşındaki biri bile düşünmez.rusyanın toprağı o kadar değerli olsaydı o kadar savaşın içine girmezdi

Bütün devletlerin sırlarını ortaya döktünüz.

Şimdi biri forumu bombalar yapmayın.

Geri