• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Oyuncusu Seçilen Neo'nun Config Ve Oyun Dosyaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shiukou
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shiukou

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2012
Puanı
7
Saçma Sapan Ayarlar Yok.
Esl ye Özel Command Menü.
Tamamen Neo'nun Kendine Özel Configi.
Sadece Rate ve oyunun Kendi Ayarları vardır.
Şimdiden İyi Kullanmalar

bencede hakediyor bu adamın yaptıklarının ötesi yok sınırda ...

Default oynasaydı takdir edecektim ama değilmiş :)

Dostum ne işe yarıyor bu config fazla anlamamda hile felan mı nereye atıyoruz. :D

Dostum ne işe yarıyor bu config fazla anlamamda hile felan mı nereye atıyoruz. :D

Hile gibi birşey. Oyun ayarlarını otomatik yapmasını sağlar. Oyunada baya etki eder. Benim bir arkadaşım var CFG uzmanı o yapıyordu durduramıyorduk :)

Nereye atıldığını tam bilmiyorum fakat CS klasörüne atıp exec felan yazıyorduk sanırım :D

Hile gibi birşey. Oyun ayarlarını otomatik yapmasını sağlar. Oyunada baya etki eder. Benim bir arkadaşım var CFG uzmanı o yapıyordu durduramıyorduk :)

Nereye atıldığını tam bilmiyorum fakat CS klasörüne atıp exec felan yazıyorduk sanırım :D

Config defult ayarlar, cfg oynanmış kodlar için kullanılıyor. ikiside cstrike'ye atılıyor config oyuna girince oto açılıyor cfg ise oyuna girdikten sonra konsolu açıp exec cfgadı.cfg yazılıp açılıyor.

Tamam buldum ben sağol. :D

Config ayar ve oyunun ayarlarını bozar size birşey kazandırmaz en iyi default ayarlarla oynama

Confingleri cstrike ye atıyoruz :) sonra oyuna girip confingin adını yazıyoruz

Geri