• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Oyuncusu Seçilen Neo'nun Config Ve Oyun Dosyaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shiukou
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Morgan eski yılların bırıncısı bu 2011 bırıncı galıba arkadaslar bende morganı bılıyordum cunku. SK Spawn & Morgan hatrımda kalmış benımde.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Sxe Comand Offline bilmem bu sana bir şeyler çağrıştırır mı boşuna indirmeyin sxeden geçmiyor sadece def komutları geçincede def oynamış gibi olucak :D

Adam da ya gizli aim var, yada kendisi PRo.
Cfg'yi indirdim. Default config. Orjinal cs config'i ile aynı. CFG'ler üstünde çok araştırma yapmıştım ben.

Herkesi kandırırsın ama beni kandıramassın :D Yani tüm default configler aynı. İster maslow'un olsun isler Allen'nin hepsi aynı kısaca fake yani :D

Maxigame özel : CFG boyutu ne kadar büyükse o kadar kötü ;) 1 Mb den fazla olmasın. :wwe:

Adam da ya gizli aim var, yada kendisi PRo.
Cfg'yi indirdim. Default config. Orjinal cs config'i ile aynı. CFG'ler üstünde çok araştırma yapmıştım ben.

Herkesi kandırırsın ama beni kandıramassın :D Yani tüm default configler aynı. İster maslow'un olsun isler Allen'nin hepsi aynı kısaca fake yani :D

Maxigame özel : CFG boyutu ne kadar büyükse o kadar kötü ;) 1 Mb den fazla olmasın. :wwe:

+1 Yorum İçin Bende Sro Ya Başlamadan Önce Nesquik Cfw Si İle Akıyodum Sw Lere

Bunu kullandım gayet güzel bazen hakikaten mermiyi havaya sıkıyorum adamın kafasına gidiyor.

İçinde bir sürü cfg dosyası var hepsinin ne işe yaradığını öğrenmiş değilim :)

Abi awp ciyim ben neolacak şimdi ? :)

o değil asla başkasının config ini kullanmam Kendim yazarım kendim kodlarım olur biter. :)

Bu adam mı dünyanın en iyi oyuncusu.Bırak allah aşkına :) 4-5 Sene öncesine kadar (CFG falan hiçbir şey yok) o şekilde oynuyordum.SK Spawn ve sk teamın üstüne tanımam ;)

sdas

ya arkadaşlar bu adamda awp de de zoom gozüküyo o olayı nasıl yapıcam ? yardımmm !!!!

Geri