• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Durduk yere

yardımlar için teşekkürler beyler yarın bakacaz ne olucak son durum hala kanama devam ediyor dursa rahat rahat uyusam bende

Sen anlamadın Fethiye yüksek hava ısısı ile ünlüdür fethiye de 7 yıldan sonra birdaha kanamadı sıcaktan damarlar yok oldu heralde :crw:

Valla ben 17 yıldır Fethiye'de yaşıyorum ama ne burnum kanadı nede kılcal damarım vs. eridi.Sorun sende değişik kardeş.

göz kararması süper oluyo ya manyak bir kafası var doktora falan gıtme kafasını yaşa süper bence burnunda sıcakdan kanıyodur

bende sağ taraf kanardı hep damar çatlakmış orayı yaktırdım sonra sol taraf kanamaya başladı soluda yaktırmaya üşeniyorum ama korkulucak bişey değil yaktırmak öyle ateşle yakmıyolar yani :D

akut myeloid (AML) dendi doktora gidince her c.tesi pazar kontrole gidilecekmiş allah sonumuzu hayır etsin

Bendede her yazın kanıyor durup dururken damar çatlıklığı vardır sendede benim gibi basit bir operasyonla geçiyormuş duyduğum kadarıyla

Benimde eskiden sürekli kanıyodu.Meğersem asprin içiyodum o kanatıyomuş.

biraz Araştırma yaptıkda sanırım akut myeloid lösemi ama başlanğıç düzeyinde olduğumdan tedavi ile geçebilirmiş bu nedenle artık her gün sık sık kanamaya alışmam lağzım

Kardeşim burnun kanıyor forumda konu acıyorsun git acil doktora burda durduğun kabahat

ha bu arada kanadığında durman gereken duruşu biliyorsun değil mi ? kafanı yatırmaman lazım herkes yanış biliyor kafayı arkaya devirip burnu tıkarlar.

yapman gereken normal dik durup burnunu kapatman

ha bu arada kanadığında durman gereken duruşu biliyorsun değil mi ? kafanı yatırmaman lazım herkes yanış biliyor kafayı arkaya devirip burnu tıkarlar.

yapman gereken normal dik durup burnunu kapatman

zaten yattığımda gözler kararıyor direk dik oturup burnumu kapıyorum

Geri