• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Düz vites araba nasıl kullanılır,Nasıl vites değiştirilir,Nasıl Araba sürülür BURADA!

Bu konuyu gorunce bi anim aklima geldi sizinle paylasmak istiyorum :D

- Babam araba surmeyi yeni yeni ogretmeye basladiginda felaket hirsli ve istekliydim yanimda hep babam oluyodu surerken ama ben kendim surmek istiyodum. Bi gece saat 04.00-05.00 sularinda arabanin anahtarini (C)aldim ve direksiyonun basina gectim. Daha acemiyim tabi neyin ne oldugunu bilmiyorum kalkisi yaptim gazi kokluyorum 100 u gecti ibre ama vites hala 2 de :D araba bagiriyo ama ben motorun saglamligi diyorum kendi kendime :D neyse surerken bi baktim telefon caliyo arayan annem. Aha dedim simdi ... yedin sen :D arabayi durdurdum indim telefonu actim. Annem bu saatte nerdesin cabuk eve dedi tamam geliyorum dedim kapattim arkami bi dondum motordan dumanlar yukseliyo. İste o an beyler iste o an beni benden aldi ahaa dedim babam beni ... :D İcimden dua ediyorum allahim bise olmasin lutfen diye elim ayagim titriyo :D goturdum arabayi geri yerine koydum ertesi gun babam arabayi bakima goturcekti sonuc motor yanmis ve degisti :D Babam hala o olayi kimin yaptigini bilmiyo kendi kendine nasil olur diyip duruyo :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu konuyu gorunce bi anim aklima geldi sizinle paylasmak istiyorum :D

- Babam araba surmeyi yeni yeni ogretmeye basladiginda felaket hirsli ve istekliydim yanimda hep babam oluyodu surerken ama ben kendim surmek istiyodum. Bi gece saat 04.00-05.00 sularinda arabanin anahtarini (C)aldim ve direksiyonun basina gectim. Daha acemiyim tabi neyin ne oldugunu bilmiyorum kalkisi yaptim gazi kokluyorum 100 u gecti ibre ama vites hala 2 de :D araba bagiriyo ama ben motorun saglamligi diyorum kendi kendime :D neyse surerken bi baktim telefon caliyo arayan annem. Aha dedim simdi ... yedin sen :D arabayi durdurdum indim telefonu actim. Annem bu saatte nerdesin cabuk eve dedi tamam geliyorum dedim kapattim arkami bi dondum motordan dumanlar yukseliyo. İste o an beyler iste o an beni benden aldi ahaa dedim babam beni ... :D İcimden dua ediyorum allahim bise olmasin lutfen diye elim ayagim titriyo :D goturdum arabayi geri yerine koydum ertesi gun babam arabayi bakima goturcekti sonuc motor yanmis ve degisti :D Babam hala o olayi kimin yaptigini bilmiyo kendi kendine nasil olur diyip duruyo :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Hiç mi şüphelenmedi senden :D

kardeş sağol çok iyi anlatım yapmışsın kullandıgın similasyon heryerde yok galiba ilk sende gördüm yurtdışından mı sipariş ettin?

Geri