• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EcSRO 60Cap server dosyaları [Old School] Auto Pot ile.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ECSRO database SQL Server 2005 destekler diyip bodoslama restore etmeye çalıştım.Bu hatayı verdi.

Error 3241'i araştırdığımda ise şu sonuç ortaya çıktı.

Veritabanın oluşturduğu RDMS programı SQL Server 2008 olduğu için ve SQL Server'in backward compatible olmayan yapısından dolayı 2008'den alınan veritabanları direkt olarak 2005'e aktarılamıyormuş.

silk db hatasi aliyorum nedendir.aq failed vsro dasharddan blllin yapiyoruzda bunda ne yapiyoruz

Sorunsuz kurulum yaptım ama id şifre yazdıgımda c8 veriyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim '' TEŞEKKÜRLER ''

Client 4shared e upload edilmiş site kapatılmış engelli başka link varmı yada aynı client başka hangi sro var

Linkler çalışıyor arkadaşlar. Linklere erişmek için DNS ayarı yapın veya proxy kullanın.

Ben kurdum ama Resimdeki Hatayı veriyo Nerede Yanlıs Yaptım ?

8nJ3Nd.png

Son düzenleme:
CLİENT eksik arkadaşlar herşey tamam kurulum. cliente tıklıyorum eksik dosya diyor.

Teşekkürler kardeşim indiriyorum bakalım hayırlısı :)

----------

Kurulum yaparken önere bileceğin vsro videolu veya resimli anlatım var mı ?

Dün ındırdım ama kurdum herşeyi oyuna Giriyorum

C8 Hatası Alıyorum ??

Geri