• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Kartı lazım.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Elin yok mu ? Testlere girip baka bilirsin.
Hastanedeyim kusura bakma masa başı işim yok anca bu kadar..

O halde bu arkadaşın eli yok mu ? konu açıp tavsiye isteyeceğine gidip testlere baksaydı değil mi ?

Forumun amacı nedir sence?

O halde bu arkadaşın eli yok mu ? konu açıp tavsiye isteyeceğine gidip testlere baksaydı değil mi ?

Forumun amacı nedir sence?

Ati hd5870 bir çok çift çekirdek ekran kartına göre Gtx295 gtx 290 ve gtx 285 tarzı çok verimli olan ekran kartlarına göre tek çekirdekli olmasına ragmen önbelleklerin hızlarını ve bazılarının boyutları arttırılmış olması büyük avantaj sağlıyo ve artan işlem birimlerini beslemek üzere önlemler alınmış geniş çaplı bir kart. aynı miktarda saat vuruşunda büyük miktarda artış olduğu için performansını arttırıyor ve bunu daha fazla komutun işlenebilmesi olarak düşünürsek 1Mhz başına yapılan iş artıyo ve performans gösteriyor.Ve Atinin geliştirmiş olduğu tek çekirdekli orta düzey kartlarda hd5870 için kral deyimi kullanılıyor :)

GTX2XX serisi tozlu raflarınıza alabilirsiniz ( önerenler. ) DX11 desteği yok.
HD5850 bulabilirseniz ikinci el 200TL civarında ve performans olarak HD6870 biraz önünde , 5870 ise HD6950 ile aynı performanstadır fakat yüksek çözünürlükte düşük performans göstermekte.( Bellek sıkıntısı burada devreye girer.1GB vs 2GB )

HD7770 Asus alınabilir garanti şartları daha uygun ve 3 yıldır.
Sapphire ise bire bir değişim var oda olabilir.Bu tamamen bütçenize kalmış.Ben ASUS alırdım.Elektronikte ne olacağı belli olmaz.

5870'e baktım. 1 milyar felan fiyatı var sanırım. Ben onu alacağıma 7970 alırdım o kadar para verseydim. Yada fiyatına yanlış baktım.
6850 ve 5870'i satan düzgün bir site bulamadım.
Bana çok yüksek çözünürlüğe gerek yok. Performans lazım.
5870'in boyu çok büyük sanırım. Bir sorun yaratırmı ?

Babamdan yediğim en büyük kazık Masa üstü pc yerine laptop almasıdır cry2 de donmayan oyun 3de kafayı yiyo deli olacam :D

5870'e baktım. 1 milyar felan fiyatı var sanırım. Ben onu alacağıma 7970 alırdım o kadar para verseydim. Yada fiyatına yanlış baktım.
6850 ve 5870'i satan düzgün bir site bulamadım.
Bana çok yüksek çözünürlüğe gerek yok. Performans lazım.
5870'in boyu çok büyük sanırım. Bir sorun yaratırmı ?

400 en fazla ..

5870 nerde 1000 lira.
Bu seri üstünden 2 nesil geçti 0 bulmanız imkansız.İkinci el bakın demiştim.

Sıfır alınacaksa HD7770 Sapphire uygundur.

Geri