• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran kartı uyumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
S.a beyler ekran kartı alcam bütcem 100 tl 1gb ekran kartı yeter bana normalde oynasam yeter oyunları
internette buldugum ekran kartları her bılgısayara uyarmı uyup uymadıgını nerden anlayabılırım ?

Uymaz.
Anakartıninin ekran kartını desteklemesi gerekiyor yoksa çalışmaz

Uymaz.
Anakartıninin ekran kartını desteklemesi gerekiyor yoksa çalışmaz

desteklendıgıne nerden bakabılırım ?

----------

Dk33qm.png

Bilgisayarının diğer özelliklerini yazarsan darboğaz yapmayacak bişeyler önerebiliriz belki işlemciyi ram ı psu yu felan.

evet baya düşükmüş bilgisayar yenileme zamanı geldıde geçiyormuş :)

Yok aslında işlemci ram iyi gibi duruyor 400w power alırsan birazdaha götürebilir seni ama yeni çıkan oyunları zor oynarsın. önerdiğim kart bf3 ü orta ayarlarda oynatabilir gibi duruyor.

zaten highte işim olmaz benım :) ayrıca bu archeage lowda oynasam bıle yeter bu ekran kartla kasa kasa anca oynuyorum sımdı onerdıgın kart watt uyumu sıkıntı demı ?

Aynen güç kaynağın sıkıntı çıkarır gibi görünüyor 400w power büyük ihtimal işini görecektir.

zaman teknoloji devri 5 sene de bir pc yenilicen :D uğraşam eski ise

Şimdi gidicen güzel soğutucu alıcan ona power alıcan takıcan ekran kartını basıcan o.c yi işlemciye sonra oyun ne ki dicen :) Elindeki işlemci iyi halen 3 ghz e o.c lersin ilk önce power ve ekran kartını değiştir anakartta sıkıntı yapabilir. Toplama mı bu yoksa markalı kasamı ? Monitörünün çözünürlüğü kaç ?

-------------

Şu bilgisayarı formatlıyım yardımcı olurum istersen

Son düzenleme:
peki format attıkdan sonra skypeden ekle: berkay.bayram3

6570 yerine R7 240 al harici güç girişi yok.Anakartla uyumlu.Güç kaynağını da değiştirmen gerekmez.

vatan computer gıttım nvidia ge force 210 önerdi 80 tlye aldım suan denıyorum

Son düzenleme:
Geri