• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Kartı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dilky17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dilky17

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
22
Öncelikle iyi günler arkadaşlar , windows 8.1 işletim sistemi olan laptopum oyunlarda onboard ekran kartını görüyor böylelikle çok büyük sıkıntı oluşuyor örneğin lol de aslında 100-120 fps alıyorum ama minyonlar gelene kadar minyonlarla karşı adam gelince pat fps 3-5 düşüyor , fifa 14 de bile kasıyor.Özellikleri 8gb ram , i7 işlemci birde Amd Radeon 7600M ekran kartı var ama yine de bir işe yaramıyor ekran kartı.Resimde olduğu gibi ekran çözünürlüğünde gelişmiş ayarlara baktığımda bile intel e göre ayarlanmış acaba bunun bir çözümü var mıdır? yoksa windows 7 mi yükliyim ne yapsam bilemedim :D

Son düzenleme:
bunun çözümü genelde 2 türlü oluyor ilk olarak driver güncellemekte ikincisi ise yanlış driver yüklemiş olabilirsin sitesinden orjinalini indirmeyi dene

Oyuna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştıra tıkla ordan yüksek performanslı nvidia işlemcisini seç düzelecektir kardeşim.

Laptop kullandığına göre klavyedeki F tuşlarına göz gezdir illaki tuş olması gerekiyor FN tuşuyla beraber basabileceğin.

Valla her söyleneni yaptım yine olmadı üstüne windows 7 kurmayı denedim hata verdi :D şimdi windows 8 arıyorum bulabilirsem onu yüklücem.En başta hata yaptım 8.1 e yükselterek keşke yapmasaydım

Windows 7 yüklediğimde ekran kartı

böyle gözüktü :D hangisi doğru olan benim kart :D

Sanırım bir çözüm yolu buldum konuda boşa durmasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri