• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

El oğlu yapıyor ''Ambulans Drone''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yurtdışındaki eğitim sistemiyle bizim eğitim sistemimiz arasında dağlar kadar fark var okul öncesi öğretmenliği okuyorum ben 2. sınıf tam olarak çok birşey öğrenmesem de bence bizim çocuklarımız bildiğin daha okul öncesinde 1-0 mağlup başlıyor daha bizde okul öncesi bile mecbur değil oradan bak çocukların motor becerilerini kazanabilmesi için gerekli parklar yetenekli olduğu alana yönlendirebilecek profesyoneller gerekli eğitimin verileceği anaokulları kreşler yok bu sene final ödevi olarak park incelemesi ödevini aldık ve parkları avrupa standartlarına göre inceledik malesef onlardan en az 100 yıl gerideyiz parklarımız doldurulmak için doldurulmuş seçip vaati olarak yapılmış gereksiz faydasız yerler parklarımız gençlerin bali çektiği içki içtiği harabelere dönmüş 3 gün önce 120 bin nüfusu olan okuduğum ilçede 5 tane parkı gezdim ve durum içler acısı ama bizim halkımız için yol yapılması yeterli avrupa da parklar için gönüllü bekçiler var bunlar hem parkın güvenliğinden hem de parkın eksiklerini belediye bildirmekle görevlendirilmiş bu böyle uzarda gider yeniden dirilmemiz için eğitim sisitemimizin öğretmenlerimizin okullarımızın ciddi bir revizyona ihtiyacı var he bu olur mu olmaz çünkü hiç birimiz bu sorunun farkında değiliz.

Agzina saglik anlatmak istedigim tamda bu.

Evet ortada bir fark var,ben kabul edebiliyorum,inkar etmiyorum kendimi kandirmiyorum.Ama razi degilim,rahat degilim hos gormuyorum..

Malesef kimse bundan rahatsiz degil istisnalar ayri.

Kişisel yaşantını ortaya dökmen gerekmez tabii ki ama gençlerimizi bu kadar kolay silmen de yanlış. Onların da avare gençleri var bizim de. Sanki bizim ülkemizde üniversitelerden hiç proje çıkmıyor. Çoğunluktan bir şey çıkmayacağı doğru katılıyorum ama şimdi senin lafın sanki onları övüp bizi yermiş gibi gözüktüğü için biraz rahatsız oldum açıkçası.

Hocam sırf meraktan soruyorum yaşın 60 falan mı

Erasmus ile hollandaya gittiğimiz zaman orda üniversite değilde sayısız lise gezmiştik ve okullarda insan namına bir şey yoktu okuyan kitle sayısı azdı. Okul müdürüyle bu konuyu görüşmüştük sonuçta merak ''bu kadar imkan içinde neden insan yok la?'' diye soruyor kendine insan. inanın oradaki imkanın çok değil ya %1 versinler eminim türkiyeden harika fikirler çıkar. Misal bizde tüplü monitörden geçilmeyen yarısı bozuk bir bilgisayar sınıfı varken. Orda her bilgisayarı apple olarak gördüğümde çok şaşırmıştım.

Geri