• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EliteSilkroad Yeni Client 110 Download[01.08.12]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün Bi tane Update indirdim Bugünkiyle Aynımı?

ya ben oyuna eski clientle girmeye calstım hata verdı bu client mi kullanacaz ?

evet beyler yenisi geldi aktiv oldu sonunda herkese hayırlı ugurlu olsun :) bide autoselecten ban yemessek iyi :)

bana data.pk2 lazım sadece hepsini indirdim o bozuk cıktı partları yayınlamandı bekliyorum =) tskler paylasım icin

Ttnet Yavaş Olduğu İçin Beklemekten Başka Çaremiz Yok :)

Teşekkürler..Yeni clienttın giriş müziğine bayıldım :)

helal olsun eline sağlık bir de bişi sorucam loaderler yeni clientte çalışıyor mu ?

ya ben oyuna eski clientle girmeye calstım hata verdı bu client mi kullanacaz ?
Evet. Mecburi.

------

Cheack: 07.07.2011 - 23:00

----------

evet beyler yenisi geldi aktiv oldu sonunda herkese hayırlı ugurlu olsun :) bide autoselecten ban yemessek iyi :)
Merak ettiğim bir konu var. Auto selcet i yapıyorum fakat. Keypress olsun. Autokey olsun ne bileyim Keyhelper olsun veya helpermax olsun oyunda çalışmıyor :(((

Geri