• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En az 10 yıllık arkadaşlarım ile kavga ettik[Hikaye.]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler öncelikle başımdan geçmiştir uydurma vs yoktur sadece süsleme vardır.2. Hikayem olarak yazmak istedim isteyen okur isteyen okumaz belki bir gün girer gülerim diğerinde olduğu gibi...

Geçen yaz okulların kapanmasına yakın yine bina canlandı herkes aşşa indi kızlı erkekli bir grubumuz var bizim 5 kişi diğer grup 3 kişi imkanı yok anlaşamayız onlar ile hep 5imiz takılırız neyse.Yine takılmaya başladık.Bizim grup 3 erkek 2 kız idi Mert,Mustafa ve Erdeniz bunlar erkekler bende dahil tabii... Kızlar Merve-ilayda idi hani cidden öyle sevgili vs amacımız yoktu öyle diyebilirim size inanın arkadaş olarak takılırdık bizim bina toplantı salonu gençlerin eğlence mekanıdır.3 kişilik grup ise Ahmet,Yasin ve bayram bunlar 3sap tabiki ehehe neyse efendim bunlar imkanı yok inemez bodruma öncelikle ben izin vermem bizim grup yıllardan beri aşşağı iner o yüzden pek girmeye cesaret edemezler veya biz girince çıkarlar...Neyse okullar kapandı benim sınavlar bitti böyle temmuz gibi başladık inmeye çekirdek dondurma alıp felan takılıyoruz arada iniyoruz bodruma biralar vs yudumluyoruz film izliyoruz tatil için denize gerek olmuyordu benim için arkadaşlarım olsun yeter ULAN ! diyordum neyse... Hiç unutmam temmuz 3 gibi ilk seferi yapalım dedik gittik 3 er fıçı aldık cips dondurma başladık içmeye kızlar fazla içmiyordu ve zamanları kısıtlıydı 11 gibi çıkıyorlardı.Neyse indik biralar hoş güzel demlendik felan merve şöyle dedi aynen hiç unutmuyorum.Saat 11 olduu ilayda bizde evemi çıksak ilayda yok bu gün ben takılıcam 12 ye kadar sen git erken yat tavuk dedi peki sen bilirsin dedi hadi bakalım beyefendiler beni kapıya kadar bıraksın biri dedi o arada lamba yanmıyor mecbur yürümesi lazım o karanlıkta dedim ben bırakayım gel neyse götürdüm bodrum kapısını açtım hadi çık dedim ya evede bıraksana dedi aaa ama dedim güldü gel gel hadi dedi tamam dedim neyse asansöre bindik bastım 6. kata asansör durdu teşekkür ederim dedi yanağımdan öptüğü gibi geçti eve inanın o masum öpücüğün ne kadar büyük boyutlarda sorun yaratacağını bilmiyordum...

Gece 2 gibi atarım belki 1 part daha veya yarın akşam tekrar.

Part 2: https://www.maxigamerz.com/f224/en-...im-ile-kavga-ettik-hikaye-216431/#post2262059 Ha tamam.
Part 3: https://www.maxigamerz.com/f224/en-...a-ettik-hikaye-216431/index2.html#post2274710 Şüpheler.
Part 4: https://www.maxigamerz.com/f224/en-...a-ettik-hikaye-216431/index2.html#post2277273 Yolculuk Adana.

Son düzenleme:
Olm insan kankasını ***er mi lan ? :D Onu geçtim yan gözle bile bakmaman lazım. Neyse hikayenin gerisini merak ediyorum.Pek hayırlı yerlere gitmiyecek gibi. :D

SAbırsızlıkla devamını bekliyoruz part part yapma şunu hepsini tek sefer de at :D

Kiminin buz dolabı fantezisi , kiminin asansör fantezisi :D

Yapma böyle şeyler Erdo :D

Bak merak ettim bende şimdi bırak saat 2 yi şimdi at :D

Devam...

Neyse bıraktım tekrar aşşağı döndüm geç kaldın felan dediler yoo dedim bi sigara içtim dışarda dedim ha tamam felan neyse devam ediyoruz içtik eve çıktım saat 2 ye geliyordu sanırsamki.Neyse faceye geçtim uyanınca bak dedim aniden cevap geldi dedim sen yatmadınmı yoo dedi oturuyorum ee naber felan konuştuk biraz dedim bu gün ne güzel öptün öyle.Her eve götürdüğün gün için öpebilirim dedi amaan bilmemki dedim neyse dedim ben yatıyorum yattım ezan okundu gözlerimi bi açtım saat 3 :D telefon çalıyor hemen açtım mert arıyor... şöyle bir diyalog yaşadık.

+Nabıyon la hayvan.
-Uyuyom nooldu ?
+Gidiyoz hadi.
-Ben gelmiyom.
+Önce bi sorsaydın?
-Bay bay

Telefonu kapattım tekrar çaldı...

+Hadi kalk olm gidiyoz.
-Nereye ?
+Sanane...
Telefonu kapattı ben aradım bu sefer.

+lan nereye ?
-Sinemaya olm kızlar hazır bizde hazırız hadi.
+Haa taaam.

AVM geçtik neyse dedim sinemayı salla yemek yiyelim eve gidelim içelim.Herkes katıldı içmeyi duyunca :D Neyse yemeklerimizi yedik sigalarımızı içtik hadi dedim gidelim eve doğru giderken 70 lik sarı tekila aldık geçtik bodruma doğru...Başladık tuz limon kızlar fazla içmedi yine erken eve gideceklerdi ama bu sefer 2 side aynı anda kalktı dedim ben bırakırım sizi.Bizimkiler döndü noluyor lan dedi dur dedim korkar bunlar karanlıktan neyse geçtik dedim evinize bırakayım.İlayda demezmi ne gerek var ya felan merve hemen olsun bıraksın gel dedi bindik asansöre ilayda 2. Kattaydı 2. kata geldik ilayda iyi geceleeer dedi direk indi.Sıra mervedeydi birazda heyecanlanmıştım ne olacak diye 6. kata bastım yavaş yavaş çıkıyoruz yukarı.Unutmayacaksın değilmi dedim eğildi dudağımdan yavaşça öptü alkol etkisiyle donakaldım öyle birşey diyemedim hadi iyi geceleeeeeer dedi göz kırptı indi bende sigara yaktım tekrar 0. kata indim...

Yarın 1 part daha.

Devam...

Neyse bıraktım tekrar aşşağı döndüm geç kaldın felan dediler yoo dedim bi sigara içtim dışarda dedim ha tamam felan neyse devam ediyoruz içtik eve çıktım saat 2 ye geliyordu sanırsamki.Neyse faceye geçtim uyanınca bak dedim aniden cevap geldi dedim sen yatmadınmı yoo dedi oturuyorum ee naber felan konuştuk biraz dedim bu gün ne güzel öptün öyle.Her eve götürdüğün gün için öpebilirim dedi amaan bilmemki dedim neyse dedim ben yatıyorum yattım ezan okundu gözlerimi bi açtım saat 3 :D telefon çalıyor hemen açtım mert arıyor... şöyle bir diyalog yaşadık.

+Nabıyon la hayvan.
-Uyuyom nooldu ?
+Gidiyoz hadi.
-Ben gelmiyom.
+Önce bi sorsaydın?
-Bay bay

+Hadi kalk olm gidiyoz.
-Nereye ?
+Sanane...

+lan nereye ?
+Haa taaam.

AVM geçtik neyse dedim sinemayı salla yemek yiyelim eve gidelim içelim.Herkes katıldı içmeyi duyunca :D Neyse yemeklerimizi yedik sigalarımızı içtik hadi dedim gidelim eve doğru giderken 70 lik sarı tekila aldık geçtik bodruma doğru...Başladık tuz limon kızlar fazla içmedi yine erken eve gideceklerdi ama bu sefer 2 side aynı anda kalktı dedim ben bırakırım sizi.Bizimkiler döndü noluyor lan dedi dur dedim korkar bunlar karanlıktan neyse geçtik dedim evinize bırakayım.İlayda demezmi ne gerek var ya felan merve hemen olsun bıraksın gel dedi bindik asansöre ilayda 2. Kattaydı 2. kata geldik ilayda iyi geceleeer dedi direk indi.Sıra mervedeydi birazda heyecanlanmıştım ne olacak diye 6. kata bastım yavaş yavaş çıkıyoruz yukarı.Unutmayacaksın değilmi dedim eğildi dudağımdan yavaşça öptü alkol etkisiyle donakaldım öyle birşey diyemedim hadi iyi geceleeeeeer dedi göz kırptı indi bende sigara yaktım tekrar 0. kata indim...

Yarın 1 part daha.

Bak bu seri hoşuma gitti , şimdi bir part daha yollasan :)

Devam...

+Nabıyon la hayvan.
-Uyuyom nooldu ?
+Gidiyoz hadi.
-Ben gelmiyom.
+Önce bi sorsaydın?
-Bay bay

+Hadi kalk olm gidiyoz.
-Nereye ?
+Sanane...

+lan nereye ?
+Haa taaam.

Yarın 1 part daha.

Günlük yazma abi ya at bir parça daha rahat uyuyalım napıyonuz yiyişiyonuz mu merak ettim. :(

aklıma şey geldi;
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]+baba ben bu gece mervelerde kalıcam
-kal kızım hanım sen de tüpçüye git benide sucu s.....

Not: yanlış hatırlıyor olabilirim diyaloğu bu arada csb :D
[/FONT]

Geri