• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En az 10 yıllık arkadaşlarım ile kavga ettik[Hikaye.]

kardeş nerelerdesin sen ya hikayeler yarım kalıyodu :D

Devam part 4 !

Evlere çıktık...O gece çok düşündüm bunun sonu nereye gidecek ne olacak kim ölecek kim kalacak bir anlık hevesmi 1 kişi için bütün arkadaşlarımı kaybedebilirim tarzı düşünceler gece boyu kafamda çalkalandı 2 ye kadar sigara müzik yaptım foruma girdim 2-3 mesaj attım ama duramıyordum yerimde mesaj geldi telefona ee ne düşünüyorsun dedi cevap atmadım.Bir anlık hevesti bu başka birşey değildi kaçmalıydım kaçmassam işler b*ka saracaktı emindim abimi aradım(teyze oğlu)adanada yaşıyor.Abi dedim yanına geliyorum 1-2 hafta müsade varmı gel abim tabi dedi aynı gün bilet için yer ayırttım babamlada konuştum olur git dedi annemde onay verdi.Aynı gün akşamı arkadaşlara mesaj attım beyler ben bu gün gidicem felan nereye olum dediler dedim adanaya acil gitmem gerek abimin yanına iyi felan dediler merveyede mesaj attım telefonu felan bırakıyorum giderken pcde kullanmayacağım.Ya nası olur beni ara felan dedi malesef dedim kafamı dağıtmalıyım soyut ve somut şeyleri ayırmalıyım dedim neyse az konuştuk diğerlerinede dedim beyler ben yokum duydunuz.Merve ile yakınlığımdan belliydi ne olduğumuz biraz somurttular neyse dedim biticek 2 hafta içinde.Tek tek vedalaştım eve çıktım 2 atlet 2 pant neyse hazırlandım bavul vs telefonu yanıma aldım tabiki engelleme modunda merveyi ve diğerlerini engelledim.Aşşağı inerken karşılaştık dedim gidiyorum yavaşça dudağıma doğru geldi bende yanağında öpüp hadi görüşürüz dedim ve otogara doğru yola çıktım.

Geri