• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Anıları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bana su meyvesinin ve salaşın tanimini yapsana :D :D
Meyve suyu meyve konsantresinden yapılır ama o içtiğimiz şeyde meyve tadı almak öylesine zordu ki o yüzden su meyvesi dedim :D Salaş da aslında tahtadan yapılmış baraka demektir bu yüzden böyle küçük fazla lüks olmayan ama kaliteli olan lokantalar için falan kullanılır :D

Meyve suyu meyve konsantresinden yapılır ama o içtiğimiz şeyde meyve tadı almak öylesine zordu ki o yüzden su meyvesi dedim :D Salaş da aslında tahtadan yapılmış baraka demektir bu yüzden böyle küçük fazla lüks olmayan ama kaliteli olan lokantalar için falan kullanılır :D

Aydinlattigin icin sagol ;) Siradaki parti bekliyom sabirsizlikla :)

Kardeşim o kadar yazmışsın şaraplar neler neler diye merak ettim hiç şarap vs. içtiniz mi :D
Yok içmedik başımızdaki hocalar epey muhafazakardı, bazı restaurantlarda tam masaya koyacaklarken hep kaldırttılar :D Domuz eti konusunda da sorun olmasın diye bütün restaurantlara bilgi verdirmişler Müslüman öğrenciler geliyor ona göre diye :D

Yeni parça geldi :D

Sonra bizi böyle tramvayla adanın taa tepesine çıkardılar. Gezmekten ayaklarımız kopmuştu bu yüzden o tepede biraz olsun soluklanmak için bi cafe bulduk cafenin yanında masalar vardı masanın birini 15 kişi gasp ettik adam sandalyeleri üst üste koymuş akşamüstü tam ordan sandalye alcakken adam İtalyanca bir şeyler söylenmeye başladı (muhtemelen küfürdü :D) çünkü hiçbir şey ısmarlamamıştık öyle beleş beleş oturuyorduk orada haliyle adam sinirlendi kovdu bizi (rezilliğe bak :D) neyse kalktık ordan artık gitme vakti gelmişti vapuru bekledik bindik vapurumuza ve doğruca Napoli’nin yolunu tuttuk. Napolide her zamanki gibi otobüsümüz bizi bekliyordu otobüse binip otele doğru yol aldık. İtalya standartlarına göre otel biraz vasat kalıyordu otelde sıcak su vardı ama otelde her odadan 1 kişi duş alınca sıcak su bitiyordu :D Biz kararımızı verdik sıraya bağladık duş işini her gün birimiz duş alacak ve diğerleri de kafalarını yıkayacaklardı o gün ben duş alacaktım. Duş almadan önce geçen gün aldığımı purolardan birer tane ezelim dedik çıktık balkona. Puro epey büyüktü baya sürdü bitmesi. Bizim balkonun karşı tarafında Romenler kalıyorlardı Romenlerden 2 çocuk balkona çıktı hot water hot water dediler. Ben de o gün kafaya ne yediysem artık bizimkilere soruyorum ne yapacak lan bunlar sıcak suyu kahve yok bir şey yok diyorum (hangi kafayla söylediysem bunu) sonra pek tınlamadık bunları içeriye girdik ben de duşa girmeye hazırlanıyordum. Tık tık diye sesler gelmeye başladı balkondan bi çıktık balkona bunlar portakal kabuklarını bizim balkona atmışlar, 1 çocukta karşıda yeni içeriye giriyordu çıktık hep birlikte bağırdık karşı balkona doğru hatta o gazla epey bağırmıştık otelin iç tarafı U şeklinde bir tarafta biz varız bi tarafta Romenler var iç tarafta bizim hocalar var aynı bu şekilde bölümlerden oluşuyor. Bi baktık iç tarafta hareketlenmeler başladı, sonra bizim kapı çalındı birden. Açtım kapıyı 2 tane Romen hoca gelmiş içeriye girebilir miyiz dediler. Giremezsiniz dedim. Neden dediler. Arkadaşlarım çıplak dedim (O anda en mantıklı yalan bu geldi :D) onlarda söyle onlara giyinsinler içeriye girip bakacağız dediler ben de tamam dedim kapadım kapıyı yüzlerine. Bizimkilere anlattım durumu ben duşa giriyorum, gerisini siz halledin dedim. Banyoya girip kapıyı kilitledim :D Ben duştan çıktım sordum ne oldu diye, karşıdaki Romenler bizi puro içerken görmüşler hocalarına bunlar uyuşturucu içiyor demişler hocalar da bizim odaya gelmiş bu yüzden ben banyodayken içeri girmişler burada bir şeyler kokuyor falan demişler (sırf yalan biz içeride bir şey içmemiştik :D) sonra çıkıp gitmişler. Sonra bizim şakirt hocalardan biri geldi bizi kontrol etmeye biz de o portakal kabuğu olayını anlattık tamam ben sorarım onlara dedi o da gitmiş Romenlerin odasını basmaya :D Bu gece böyle aksiyonlu bir gece oldu ama her gece gibi bu gece de sona erdi :D

Abi olayı kes ya :D :D Puro içerken portakal atmışlar :D :D Bir de Türkler barbar derler PP:

Geri