• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Anıları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
olum siz ne abaza çıktınız la :D ben kızlarla muhabbeti kurdunuz mu gibisinden sormuştum,siz son bölüme geçtiniz hemen :D

Son bölüm dekolte karşılaştırmak mı !?... Tamam.... Fantezine saygım sonsuz....
Son bölümü ne kadar çabuk unuttun :( pardon sen üzerine gelen volkanik patlamalardan kaçıyordun doğru...
dersem sizden bir farkım kalmayacak o yüzden demiyorum dememişim gibi görün :D

Angus gibi gidip dekolte fotoğrafı çekmedik tabi :D Ama kızların fotoğrafları var sakin olun :D

Zaten oyle fotolar koysan ortalik karisirdi, baksana daha koymadan neler oldu :D

Masallah :D Butun MaxiGame ailesi meger yavas yavas yurt disi cikarmasi yapmis/yapior/yapicak :D Sen de acarsin bi konu eglenitiz biraz daha :D

Kesinlikle hatirlaticam soz agizdan bi kere cikar gorucez o videoyu burada :D :D Fazla kisi gormeden yorumu silebilirsin halen sansin var :D

Son düzenleme:
Yapicagin sey cok basit aslinda :D Oraya gittiginde alican eline kamerayi yoldan gecen herkese (ozellikle guzel insanlar tercihimizdir :D) "I Love You MaxiGame!" Dedirtcen :D Sonra bundan 5 dk lik video yapican. Bizim arkadaslar almanyadayken yoldan gecen herkese alman, rus, siyahi, asyali filan "..... Galatasaray" dedirtip video yaptilar :D :D izledigimde baya gulmustum :D

Geri