• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EN GENİŞ KAPSAMLI 8/8 Europe-Chinese Party

güzell ama bi çok EU çarı olacak kişinin yanaşmayacağı pt ler bunlar

Selamun aleykum uzun suredir party kasmayi dusunuyorum ama aklimda iki tane secenek var yorumlarinizi bekliyorum;

1-4 wizard 1 nuker 1 bard 1 cleric 1 warrior
2-her zman ki gibi 4 wizard 2bard 1 cleric 1 warrior
ikisininde negatif ve pozitiflerini soyleyin cok kararsizim simdiden teskkurler...

Selamun aleykum uzun suredir party kasmayi dusunuyorum ama aklimda iki tane secenek var yorumlarinizi bekliyorum;

1-4 wizard 1 nuker 1 bard 1 cleric 1 warrior
2-her zman ki gibi 4 wizard 2bard 1 cleric 1 warrior
ikisininde negatif ve pozitiflerini soyleyin cok kararsizim simdiden teskkurler...

2.Party bence daha iyi. Çünkü bard ile dance açarsın ve nukerin vurucağı attacktan daha fazla attack yaparsın dance sayesinde.Hemde %10exp artışı sağlarsın hepsi Eu char olduğu için

en mantıklı 8/8 eu
böyle uğraşıp party arayana kadar china solo kassın daha iyi
saten birsroda biz party bulamıyorduk hangisi oldugunu unuttm günde 4 5 saat party ile anca kasardık china solo rahat kastıgı için serverin ilk max level i olmustu

en mantıklı 8/8 eu
böyle uğraşıp party arayana kadar china solo kassın daha iyi
saten birsroda biz party bulamıyorduk hangisi oldugunu unuttm günde 4 5 saat party ile anca kasardık china solo rahat kastıgı için serverin ilk max level i olmustu

Aramaz zaten arasada bulamaz.Anca 8arkadaş birlikte başlaması lazım.Solo kassın daha iyi demişssinde solo 120 olana kadar 2-3 sene geçer :D Bu partiye taş çatlasa 8ay felan tabi 24 saat kasarlarsa

4 Wiz 1 Warlock Cleric 2 Bard 1 Warıor

En güzeli :)

Cleric sade orbit basıp silah değişip warlock atack yapıcak bırde pey maq buf verıcek tmm dır :) ( Warlock un avantajı life olmaması silah değiştirmesi hızlı :) )

Ellerine sağlık dostum

Anlatım için sağol gerçekten çok iyi anlatım olmuş ve değişik party fikirleri var gayetde güzel chinese charlar için ideal fakat eu charın varsa 8/8 eu ptden şaşmıcan tek geçerim :D
1Warrior/2Bard/1StrCleric/4Wizard

2Warrior/2Bard/1StrCleric/3Wizard(Lure daha iyi olur)
1Warrior/2Bard/1StrCleric/3Wizard/1Warlock(Bardın biri çıkabilir ama böle daha iyi bence.Ayrıca STR warlock bulursanız fena olur :) )

Geri