• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Sevilen Vine'lar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Küfürlü videolar paylaşanı yakarım.

Bu nedir böyle be? Bu nasıl bir yorumdur? Rütben var eyvallah ama saltanat kurma çabası nedir? İstersen sen bu sitenin kurucusu ol bizlere böyle konuşamazsın. Adam gibi "Küfürlü videolar paylaşmak yasaktır arkadaşlar. Bunu bildiği halde paylaşan üyelerimiz ceza alacaktır." yazmak bu kadarmı zor? Bu kafayı değiştirmelisin.

Bu nedir böyle be? Bu nasıl bir yorumdur? Rütben var eyvallah ama saltanat kurma çabası nedir? İstersen sen bu sitenin kurucusu ol bizlere böyle konuşamazsın. Adam gibi "Küfürlü videolar paylaşmak yasaktır arkadaşlar. Bunu bildiği halde paylaşan üyelerimiz ceza alacaktır." yazmak bu kadarmı zor? Bu kafayı değiştirmelisin.
Sakin ol mübarek. :D O işin şakasında.
#direndeniz

Arkadaşım öncelikle sakin ol istersen? Ya sen çok ciddisin yada anlamak istemedin sanırım..

#direndeniz

La niye torbacıyı koymadınız daha Halil Söyletmez bile var la ayıp la

+

Gezerken ne buldum :D
Videoyu 2 saat önce gördüm gülmekten paylaşamadım gerçi hala kah kahalarla gülüyorum :haha:haha

Geri