• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ernesto Che Guevera (1928-1967)

Cahile laf anlatacağıma deveye hendek atlatırım. Bana beyinsiz diyenlere bişey söylemeye gerek yok ben kendimi biliyorum o bana yeter.

MKA uyarıyorum seni uzatmayın.İnsanlara hakaret etmeyin.Gelip şu konuların hararetini artırıp çekip gitmeyin.Edebiyle otursun yorumunu yapsın herkes.

----------

Cahile laf anlatacağıma deveye hendek atlatırım. Bana beyinsiz diyenlere bişey söylemeye gerek yok ben kendimi biliyorum o bana yeter.

Bu arada cahil derken? Ne konuda cahil sevenlerde cahillere dahil mi bu adamı? :)

Bolivya devrimini tamamlayamadan ölmüş, bu yüzden terörist diye geçiyor. Eğer devrimi tamamlasaydı devrimci olacağdı.

Ben şikayetimi yaptım gerisi görevliye kalmış.Neyse daha fazla uzatmıyacağım. Benim beynim bana yetiyor Allah'a şükür. Bu arada saygıda duyuyorum Ernesto Che Guevera' ya.

Geri