• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ersun Yanal istifa etti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sonuç olarak kesin bilgi yazabilir mi birisi :) istifa etti mi, etmedi mi?? :D Eğer istifa ederse fener çöküş dönemine geçer. Beşiktaş her türlü şampiyon olur.

Sonuç olarak kesin bilgi yazabilir mi birisi :) istifa etti mi, etmedi mi?? :D Eğer istifa ederse fener çöküş dönemine geçer. Beşiktaş her türlü şampiyon olur.

Bende öyle düşünüyorum ama beşiktaş geçen sene de aynı başarılarla başladı ve sonu sahası olmadığı için yine hazin oldu. Eğer beşiktaşın bu sene stadı olsaydı kesin şampiyon diyordum fakat artık diyemiyorum, geçen seneki gibi 10hafta 1.cilikle durucaklar sonra bi anda çökecekler.

Sen takımına kupalar kazandır , üst üste şampiyon yap ondan sonra başkan gelsin tekmeyi bassın..Bizim ülkemizde maalesef böyle şampiyon yapıyorsun yine yaranamıyorsun kupalar kazandırıyorsun yine yaranamıyorsun..Welcome to Turkey..

Bende öyle düşünüyorum ama beşiktaş geçen sene de aynı başarılarla başladı ve sonu sahası olmadığı için yine hazin oldu. Eğer beşiktaşın bu sene stadı olsaydı kesin şampiyon diyordum fakat artık diyemiyorum, geçen seneki gibi 10hafta 1.cilikle durucaklar sonra bi anda çökecekler.
Gs bu sene pek iyi olmaz diye tahmin ediyordum. Fenerle beşiktaş yarışır derken bu haber geldi. Fenerbahçe gerçekten çok büyük takım Zico gitti battı, şimdi yine batar. Türkiye'de futbol mahalle maçı gibi olur.

Gs bu sene pek iyi olmaz diye tahmin ediyordum. Fenerle beşiktaş yarışır derken bu haber geldi. Fenerbahçe gerçekten çok büyük takım Zico gitti battı, şimdi yine batar. Türkiye'de futbol mahalle maçı gibi olur.

galatasaray bu sene ya çok iyi olacak yada çok kötü ortası olmicak fakat ilk izlenim iyi beşiktaş çok erken başladı avrupa sebebiyle birde feyenordu elediniz moralde geldi şöyle birşey söylim beşiktaşın ben şampiyonluk şansını çok az görüyorum galatasarayında olacağını sanmıyorum ya trabzonspor oda aynı şekilde galatasaray gibi ya çok iyi olacak ya çok kötü yada fenerbahçe teknik direktörüne bağlı olaraktan şampiyon olabilir şimdi neden beşiktaş olamaz diyorum beşiktaşın kadrosu bakımından şampiyonlar ligi değilde avrupa kupasında ileri bir noktaya gidecek kadar iyi + olaraktan oyuncularınız hem lig için hemde avrupa için çok tecrübesiz geçen senede çok güzel başlamıştınız öyle gitmedi ve fenerbahçe gitmiyor kupaya haftada bir maça konsantre olacak her ne kadar teknik direktör değişeceksede gelen kişi aykut kocaman olursa bu işin rengi değişik olur şampiyonluğun en büyük adayı olurlar aykut kocamana herkes kötü gözüyle bakıyor ama kimse avrupa liginde yarı finale kadar geldiğini görmüyor avrupa ligine gitmeden sadece ligde çok başarılı olur vede kadrosuda buna yeterli

galatasaray bu sene ya çok iyi olacak yada çok kötü ortası olmicak fakat ilk izlenim iyi beşiktaş çok erken başladı avrupa sebebiyle birde feyenordu elediniz moralde geldi şöyle birşey söylim beşiktaşın ben şampiyonluk şansını çok az görüyorum galatasarayında olacağını sanmıyorum ya trabzonspor oda aynı şekilde galatasaray gibi ya çok iyi olacak ya çok kötü yada fenerbahçe teknik direktörüne bağlı olaraktan şampiyon olabilir şimdi neden beşiktaş olamaz diyorum beşiktaşın kadrosu bakımından şampiyonlar ligi değilde avrupa kupasında ileri bir noktaya gidecek kadar iyi + olaraktan oyuncularınız hem lig için hemde avrupa için çok tecrübesiz geçen senede çok güzel başlamıştınız öyle gitmedi ve fenerbahçe gitmiyor kupaya haftada bir maça konsantre olacak her ne kadar teknik direktör değişeceksede gelen kişi aykut kocaman olursa bu işin rengi değişik olur şampiyonluğun en büyük adayı olurlar aykut kocamana herkes kötü gözüyle bakıyor ama kimse avrupa liginde yarı finale kadar geldiğini görmüyor avrupa ligine gitmeden sadece ligde çok başarılı olur vede kadrosuda buna yeterli
#Fenerliyim :D
Fenere neler oluyor anlayamıyorum Türkiye'nin en zengin kulübü düştüğü durum içler acısı :pff

Sen takımına kupalar kazandır , üst üste şampiyon yap ondan sonra başkan gelsin tekmeyi bassın..Bizim ülkemizde maalesef böyle şampiyon yapıyorsun yine yaranamıyorsun kupalar kazandırıyorsun yine yaranamıyorsun..Welcome to Turkey..

Pardonda 2004-2005 sezonundan başka ard arda şampiyon oldu. O zamanda başında Ersun Yanal yoktu, 2011den beri 3sene sonra şampiyon oldu takım :whst

beşiktaş çok kırılgan takım ve çok çabuk sakatlanabilen :D bunun örneklerini 2 senedir epeyce görüyoruz :D bunun sebebi bence bilic ten kaynaklı ve bu şampiyonluğu çok fazla etkiliyor :) tahminimce geçtiğimiz sezonki gibi bir başlangıç olucak hatta bu sene biraz daha fazla 1. lik koltuğunda oturacak çünkü şu anda tam takım olan 4 büyüklerden biri diğeri ise fenerbahçe :) fenerbahçe eğer aykut hocayı getirirse ki öyle görünüyor yine şampiyonluğa çabalayabilir ancak olamaz gibi rakipleri çok güçlü :) başka bir antrenör gelirse bunun tanıma anlaşma vs gibi aşamalarından sonra işin geç olacaktır tıpkı mancini dönemi gibi :) galatasaray bu sene önceki senelerden farklı olarak kanatlandı bugün saydım sanırım 5 6 tane kanatta yerli futbolcusu var ve sıkıntısı sadece forvette gibi gözüküyor bunuda aşarlarsa hazır olurlar ama uyum aşaması olduğu için biraz daha geç tam hazır olurlar :) trabzon ise yeni hoca geldi ve cardozo gibi sağlam transferler yaptı bu sene süpriz şampiyon adaylardan birisi olabilir :)

ersun yanal değil bize japon hoca lazım bitane akıllı

Geri