• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski Diziler

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
Geçen gün dizi ararken aklıma ' ÇAPKIN ' adlı dizi geldi 17 bölümden oluşuyormuş onuda izlerken öğrendim. Çok süper bi diziymiş 17 bölümden oluşması kötü fakat çok iyi bi oyuncu kadrosu var. Konusuda bi harika.1 günde bitirdim. Böyle bi dizinin erken bitmesi beni çok üzdü.Bende sizlere bitmesine üzüldüğünüz diziler varmı diye sormayı düşündüm. Türk dizisi olması iyi olur. Konusundanda azcık bahsederseniz sevinirim teşekkürler.

4693.jpg

karakol vardı bir anda kayboldu finalini bile yakalayamadım o derece ama süper bir diziydi

Biteli çok olmadı ama Behzat Ç. diyorum ben ya :/

2008de biten Rahmetli Barış Akarsunun dizisi. Zengin bir bankacının Çocuğu Tarık(BarışAkarsu) İtalyada Alfonso adıyla yarışır. Bunu öğrenen babası oğluna yurt dışına çıkma ve maaş verilmeme cezası verir. Beş parasız kalan Tarık zengin bir iş adamının kızının [NazÖzkül(MerveSevi)] şöförlüğünü yapar. İkili arasında aşk ve diğer maceralar diziye konu olur. Rahmetlinin ölümüyle dizi yarıda kalır Final bile yapamaz.

Copy+Paste yapmadım beyler kaptırdım kendimi bi an

Hamdi Alkan Şowları ve En İyi Arkadaşım hatırlamayan .... neyse siz anladınız. :D

​Sıdıka vardı Samim vardı abisi Japon bi karete hocası vardı :D

Son düzenleme:

2008de biten Rahmetli Barış Akarsunun dizisi. Zengin bir bankacının Çocuğu Tarık(BarışAkarsu) İtalyada Alfonso adıyla yarışır. Bunu öğrenen babası oğluna yurt dışına çıkma ve maaş verilmeme cezası verir. Beş parasız kalan Tarık zengin bir iş adamının kızının [NazÖzkül(MerveSevi)] şöförlüğünü yapar. İkili arasında aşk ve diğer maceralar diziye konu olur. Rahmetlinin ölümüyle dizi yarıda kalır Final bile yapamaz.

Copy+Paste yapmadım beyler kaptırdım kendimi bi an
daha dün gibi hatırlıyorum pazar sabahı kahvaltı için kalktığımda annemin barış akarsu kaza yapmış dediğini bugüne kadar düzenli olarak takip ettiğim her perşembe saat 20.00da ailecek izlediğimiz tek diziydi.

Son düzenleme:

Bu ikisinin üstüne tanımam . Günümüzde ise sadece Kuzey Güney oda yarın bitiyor :(

Geri