• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski Silkroad Online hikayelerinizi alalım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rainyman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Paralı bi taksiye girerdim onglarda uzakta dururdum ama yanlarına gitmeyip exp alırdım adam daha gelmedi sanardı saatlerce kasılırdık ulen daha 6. sınıfa gidiyordum başladığımızda oyunu bilmiyoruz ya bi char açmıştım cesurresul nicki 21 lvlden öteye geçemedim ama ne kadar skill el yakma varsa açmıştım :D eğleniyorduk önceden eğlencesine oynardık ama artık sanki mecburiyetmiş gibi oyuna girdiğin an en iyisi olmak için g.tünü yırtıyosun 20 lvldik ama eğlenirdik önceden şimdi 130 capli privateler var yinede o zevki alamıyosun artık oyun hırstan rekabetten ibaret

Silkroad'dan Aldıgım Zevki Başka Bir Oyunda Hayatta Almadım ...

Cok Güzel Bir Yazı Olmuş Paylaştıgın İçin Teşekkürler :)

Harbiden duygulandım.Neler yaşadım neler.kahretsin private server.hep onların yüzünden.

Gaia da medusanın en popüler olduğu zamanlarda (100 cap) medusa kill server birincisi olarak akşamki medusadan sun spear düşürmüştüm adam laptop karşılığı sattı o zamanlarda serverdaki tek sun speardı partide bana gelmemişti :(

Yazmak istesem yazabilcem okadar şey varki silkroad ile ilgili bir olayı anlatırken 10 olay daha açılır :D

Geri