• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiden Böylemiydi Arkadaş...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440

Eskileri düşünüyordumda , özellikle yılbaşı haftasını...Oyuna girmek için eve koşa koşa gelir , bir heyecanla açardık bilgisayarımızı hatta dahada öncesi cafelere koşardık okulda harcamadığımız 1 lirayla.Zaten oynayacağımız 1 saatti 30 dakkası oyuna girmekle geçerdi,bilemeyiz ki belkide zevki burdaydı...

serverlistaj3.jpg

Kendimize görede taktikler bulmuştuk.Her ne kadar işe yaramasada ısrarla denerdik işte '' Ya bu sefer girerse ! ''...

vqtmb.png

En sonunda bir şekilde girerdik oyuna,ekranın kararma anındaki mutluluğu şuan hatırlar gibiyim ,ne güzel bir mutlulukdu.Sonra noel etkinliğini görünce ayrı bir duygu kaplardı içimizi ; Yeni etkinlikler , heyecan verici müziği , her zaman almak isteyipde bir türlü alamadığım geyik , yeni eşyalar....

vqttl.jpg

vqtuv.jpg
vqtwl.png
vqtu2.png

Birinde gördükmü farklı birşey internetten araştırmak yerine önümüze gelene sorardık nerden buldun diye , her söylenenide inanırdık.En sonunda bulurduk ama nerden geldiğini , bizde herşeyimizi bir anda unutup giderdik bandit kalesine başlardık jawel box kasmaya,doldururduk çantamızı hemencik.

vqtt2.jpg

Kırınca boxları , gelen eşyaları iyi kötü farketmeksizin birgün lazım olur beleş nasıl olsa mantığıyla büyük bir heyecanla doldururduk bankaya.

vqu74.png

Nerdeyse 5-6 yıl geçti üzerinden hatırladımda ne günlerdi be !
Peki ya şimdi ?
....

İçim titredi be ömrümü yedi bu oyun benim

Eskiden 8DG Garment set giyenleri GM sanardım ben :(

Haç işareti var diye EU char açmazdım :(

Şimdi insanlar kendilerini bu kadar bağımlı eden oyunun para tuzagindan baska birşey olmadığını anlayarak ya başka oyunlara geçiş yaptilar ya da tamamen sanal hayati birakip kendilerini sosyallesmeye adadılar .
Cok da iyi oldu .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Eskiden çok oynadım diye pişman değilim silkroad oynarken çok şey yaşadım,okuldan sonda koşa koşa cafelere gittik,tecrübe kazandık,ingilizcem gelişti,ilk ticareti silkroad sayesinde yaptım,birçok arkadaş edindim,kimseye güvenmeyeceğimi ilk orda öğrendim vs vs. oynamasam daha mı iyi olurdu bilemicem ama şuanda oyun kötüleşmiş de bilmem ne zerre kadar umrumda değil o da ayrı bi nokta :)

Çok iyi muhabbet dönerdi oyunda ya.Gerçek hayatta muhabbet edilmeyecek tipler var etrafımda zaten.Keşke şu Vsro dosyaları çıkmasaydı da oyuna aynı heyecanla devam etseydim.Pc başında mutlu mesut ölür kalırdım en azından :)

Hayatımın hatası belki bu oyunu oynamak ama çok iyi sanalda dostlar kazandım çok eğlendim ama hep bırakmasını bildim önemli olan bırakabilmek birisi dışarı çağırdığında kapatıp gidebilmek bence.

Ben bu oyunu gordugumde , ogrenmeye basladigimda daha 4. Bilemedim 5. Sinifa gidiyordum suanda lise son dayim o aldigim hazzi baska hic birsey almadim ya :) o eski skill bar bile cok guzel :) tat veriyordu bee okul hayatimi etkiledimi etkiledi kesinlikle ne kadar pisman olsamda oynadim diye suanda ne olursa olsun bir daha olsa bir daha bastan oynarim ;) yas 18 olunca ve onumuzde uni. Gibi bir sey olunca gercek hayata dondugumuzden dolayi birakma problemim olmadi uni. Kazandigim zaman tam gaz devam :):)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaferim ellerine sağlık :) Ne kadar önceden oyuna başladığım için pişman olsamda, bu oyundan aldığım keyfi hiç bir yerde, hiç bir oyunda alamadım.

Eu geldiğinden iyunu biraktim 70capta oynuyordum ve cok eglenceliydi sole deyim herkes job kyafeti ile geziyordu uyuna girmek icin beklemezdik kolayca girerdi :rolleyes:

Balığın ağzına yem atınca giriyodu :D İlk client daha iyiydi bence bundan öncesi.

Bu adamı dinleyerek blade açıp kasmıştım :D

edit;22 lvl olmuştu char kasamamıştım başka :D

Ben bu oyunu gordugumde , ogrenmeye basladigimda daha 4. Bilemedim 5. Sinifa gidiyordum suanda lise son dayim o aldigim hazzi baska hic birsey almadim ya :) o eski skill bar bile cok guzel :) tat veriyordu bee okul hayatimi etkiledimi etkiledi kesinlikle ne kadar pisman olsamda oynadim diye suanda ne olursa olsun bir daha olsa bir daha bastan oynarim ;) yas 18 olunca ve onumuzde uni. Gibi bir sey olunca gercek hayata dondugumuzden dolayi birakma problemim olmadi uni. Kazandigim zaman tam gaz devam :):)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı zamanda oynamışız ve aynı yaştayız :D Bende ya 4 ya da 5 te başladım emin değilim :)

bişey dicem bağımlısınız siz lan hemen tedavi olmanız lazım :D sanki bi akrabanızı kaybetmiş gibi yasa bak :D

Geri