• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiden Böylemiydi Arkadaş...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
joymaxı bitiren aç gözlülüğü ve gold bot v.s şeyler oldu. bazı yenilikler adında para tuzaklarınında payı büyük tabi gerçi ben silkroad r ye başladım ama :D

Arkadaşla ortak charımız vardı okuldan eve koşa koşa gelirdik oyuna girelim diye :D

Unique keserken lag olurdu atma lan oyundan kurban oliyim atma diye haykırırdım :D :D

Siz Ne Diyonuz Sun Sos Moon Çıkınca Karakterle İtemin üstüne Otururdum Kimse Görmesin Diye .. Yaaa.....

Demek o sendin :):)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

----------

bişey dicem bağımlısınız siz lan hemen tedavi olmanız lazım :D sanki bi akrabanızı kaybetmiş gibi yasa bak :D

Bizden biri olmustuki artik :):);)

----------

Arkadaşla ortak charımız vardı okuldan eve koşa koşa gelirdik oyuna girelim diye :D

Benimde arkadasimla ortak charim vardı bende internet yoktu onlarda oybardik eskiden arkadad kiralarinin oglunu birakirdi biz top oynardik girince camdan cikip soylerdi o sevinç bile cok guzeldi bee :):;);)

----------

+3 basmak için, mouse'yi alchemynin üzerinde gezdirmek...

Yok , atla yavas gidince tutucak , yok + tuttuktan sonra restart vsvs ey gidi yillar :):););):);):)

O zamanlar acemiyiz,ne söyleniyorsa inanıyoruz tabi;

Yılbaşı ağaçlarından saat 00.00'da yere sun itemler düşücek diye bilgisayarın başında beklemiştim lan ben :D

42 level bir wizardım vardı normal ong keserek zerk kasar sonra gold botların gplere dalmasını bekler ks atardım gp lerden çıkan 2 3 itemle havalara uçardım :(

Oyunda ilk charım hangi serverdaydı hatırlamıyorum ama glavie char açmıştım ve 2 int 1 str veriyordum.
Skill bar'da F1'de Fire el yakması, F2'de Cold el yakması, F3'de Lighting el yakması vardı F4'de ise 19 level skilini kullanıyordum. 25 level olmama rağmen hala Chajki Worker'larda kasıyordum çünkü karşıya nasıl geçeceğimi bilmiyordum, ne günlerdi bee.

Ama 25 levele botla değil de elle kasmanın zevki bir başka güzeldi, ilk europe geldiğinde Mercury serverindeydim. O zamanlar Philips_2k, browning1 gibi isimler vardı Str Wizard charımla her partiye girerdim. :D

Oyunda ilk charım hangi serverdaydı hatırlamıyorum ama glavie char açmıştım ve 2 int 1 str veriyordum.
Skill bar'da F1'de Fire el yakması, F2'de Cold el yakması, F3'de Lighting el yakması vardı F4'de ise 19 level skilini kullanıyordum. 25 level olmama rağmen hala Chajki Worker'larda kasıyordum çünkü karşıya nasıl geçeceğimi bilmiyordum, ne günlerdi bee.

Ama 25 levele botla değil de elle kasmanın zevki bir başka güzeldi, ilk europe geldiğinde Mercury serverindeydim. O zamanlar Philips_2k, browning1 gibi isimler vardı Str Wizard charımla her partiye girerdim. :D
Sen yine skill barlara cold ve fire el yakması koymuşsun, ben çöp ve itemleri koyduğumu hatırlıyorum denizim nediyosun sen. :D

Şimdi insanlar kendilerini bu kadar bağımlı eden oyunun para tuzagindan baska birşey olmadığını anlayarak ya başka oyunlara geçiş yaptilar ya da tamamen sanal hayati birakip kendilerini sosyallesmeye adadılar .
Cok da iyi oldu .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
Böyle düşünüyorsun ama oynarkende aldığın zevk ve heyacanı hesaba neden katmıyorsun?

O siyah ekranın gelmesi paha biçilemez birşeydi o anki mutluluğu bana ne çikolata ne başka birşey verirdi. 11 12 yaşında çocuktum daha.

İnternet kafe de arkadaşınla aynı anda entere basmak...

Geri