• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiden Çok Dinlediğiniz Şarkılar

Adam gibi müzik işte :D Ama eskiden değil hala en çok dinlediğim şarkılar. Tahminimce senin de öyle :D

Şaka yapmıyorum, iki konuda eskiler kesinlikle yenilerden daha iyi. Bir film, iki müzik. Ben halen daha Brave Hearth tadında film izleyemedim... Görsellik katıcaz, animasyon tavan olucak diye karma karışık işler çıkarıyorlar ortaya... Gereksiz filmler...

Şaka yapmıyorum, iki konuda eskiler kesinlikle yenilerden daha iyi. Bir film, iki müzik. Ben halen daha Brave Hearth tadında film izleyemedim... Görsellik katıcaz, animasyon tavan olucak diye karma karışık işler çıkarıyorlar ortaya... Gereksiz filmler...

Eskiden efekt yoktu görsellik yoktu, emek vardı ortada. Adam gibi senaryo vardı, oyunculuk vardı. Şimdi al tırt bi senaryoyu, daya görsel efektleri, doldur boş aksiyonu, koy bide Vin Diesel'i başrole, sür vizyona. Nerde saçma bi aksiyon filmi var, başrollerde hep aynı adamlar.

Son düzenleme:

Eskiden efekt yoktu görsellik yoktu, emek vardı ortada. Adam gibi senaryo vardı, oyunculuk vardı. Şimdi al tırt bi senaryoyu, daya görsel efektleri, doldur boş aksiyonu, koy bide Vin Diesel'i başrole, sür vizyona. Nerde saçma bi aksiyon filmi var, başrollerde hep aynı adamlar.

Aaaa öyle deme, onlar çok pahalıya geliyor. Nasıl olsa filmde oyunculuktan çok efekt var, kimse kişiye bakmıyor. Daya oraya ünlü olmayan, kimsenin tanımadığı, oyunculuğu kötü bir adamı (mesela ben), ohh kebap hem maliyeti düşür hem ciroyu tavan yap. Millet zaten takmıyor film güzel mi değil mi, Çekiç ile yer küreyi parçalıyor musun !? Tamam o film muhteşem. Veyahut arabanın robota dönüşmesi detaylı mı gösterilmiş, 2 saatlik film yarısı bununla mı geçiyor !? Oyyyyssss gişe rekoru !!! ....

Geri