• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evolin - 90 Cap | CH only | Oldschool | Return old days.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wildins66
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wildins66

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2012
Puanı
3
AOQG5B.png

# Tanıtım:
Evolin, oldschool Silkroad'ı tecrübe etmenin yeni yolu!
Siz de bizim gibi "nerede o eski günler" diyor musunuz? Hayır, size iSRO'nun ya da ilk PServerların yaşattığı deneyimin aynısını yaşatacağımızın sözünü veremiyoruz.
Sözünü verdiğimiz şey, bütün inancımız ve tutkumuzla kendimizi bu projeye adayacağız ve olabildiğince oldschool Silkroad Online ruhunu onun eksikliklerinden arındırarak size sunacağız.

# Main facts:
Information | Value
Cap | 90
Irk | Sadece ÇİN
Mastery | 330
XP-Rate | x10
SP-Rate | x10
Gold&Drops | x1
Trade goods | x1
IP-Limit | 4
HWID-Limit (pc limit) | 2
Max+ | no max+
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Freesilk | 1 silk/h (lv 60 ve sonrasında aktifleşir)
CTF | aktif
Fortress | Jangan (Cumartesi 20:00 server saati ile)
Guildlimit | 50
Unionlimit | 2

# Ekibimiz:

Ahri: Merhaba ben Ahri. Server sahibiyim, ana geliştiriciyim, aynı zamanda Oldschool SRO ya gönül vermiş bir oyuncuyum! Evolin adlı projemize yaklaşık 8 ay önce başladım. Önceleri 60cap olan bir server kurma fikrim vardı (eski haritalar ile birlikte). Fakat SRO oyuncu topluluğundan çok rağbet görmeyeceğinden şüphe ettiğimiz için aynı ruhu 90cap server'a taşımaya karar verdim. Belki ilerleyen zamanlarda bu konulara dair ETKİNLİKLER yaparız

OnkelBen: Selamlar, ismim Ben. Bir nevi çok yönlü - topluluk yöneticisi, etkinlik yöneticisi, SQL-Geliştiricisiyim. Takım çalışması benim en büyük vazgeçilmezimdir! Her türlü durumda sabır gösterip durumu inceler ve gerekeni yaparım. Beni RomeSRO ya da OldschoolSRO serverlarından hatırlayanlarınız olabilir, 2013/2014
.

Brodah: Selam ben Brodah, sinir zıplatan. Reklam ve oldschool-oynanışa dair fikirler sorumlusuyum. Etkinliklerimize zaman zaman ben de önderlik edeceğim!

Devsome: Merhaba ben Devsome. Websitemizin geliştiricisiyim. Site ile ilgilenip bütün özelliklerin varlığından ve düzgün çalışmasından sorumluyum.

Takımımız bir bütün olarak aynı tutkuya sahip, eski günlerdeki oldschool Silkroad Online!

# Felsefemiz:
Sadece bir kaç hafta içinde son aşama setlere ve seviyeye ulaşıp oyun zevkini kısa sürede tutmaktansa, oyuncularımızı uzun vadeli bir yolculuğa çıkarmak istiyoruz.
Bunu yaparken de eğlencenin ZİRVESİNİ göreceğiz!

Detaylar:

# Oldschool:
- düşük rate'ler (XP, Alchemy, SoX)
- oldschool Alchemy (simya)
- oldschool Oyun arayüzü

# Başlangıç Eşyaları
- oldschool
Oyuna Silver & Gold XP-Helper & biraz da pot ile başlayacaksınız

# Görevler
- Beginner Quest elden geçirildi:
1 - SOS Silah değiştirilmedi
5 - 3 Günlük toplayıcı pet
8 - SOS Silah değiştirilmedi
10 - 30000 SP
16 - Reverse 11x
20 - 2. Sayfa Envanter (32 slot tamamı)
24 - 400k Gold
30 - 150% exp Scroll
32 - Silk Taşıt Peti 5x
40 - Devil Spirit 3 Günlük (zayıf)
42 - Silk Kervan Peti5x
50 - 3. Sayfa Envanter (32 slot tamamı)
60 - Globals 11x

# Skill-Balance, Skill-Rework
- Holy Water Temple'da size yardımcı olması için bir group-heal yeteneğini force yeteneklerine ekledik.

- Blader için bir aggro-buff & pain quota ekledik. PVE kısmında mobların aggrolarını üzerine çekip alınan hasarı paylaştırabilecekler.

# Item-Mall - haftalık rotasyon
- Dress'ler haftalık rotasyonda! ISRO nasılsa burası da öyle! Eski günlerdeki gibi!

# Model-Switch
- D9 itemlerinizin görüntüsünü D15'e kadar değiştirebileceksiniz.

# SoX Sistemi
- Seal of Evolin - Activity Points ile elde edilebilir. Gücü son aşama eşyalar +1,5 kadardır.
- Seal of Moon & Seal of Sun - moblardan düşürebilirsiniz, Holy Water Temple'da SoX drop oranları yükseltildi. Bütün Moon & Sun eşyalar epey ender rastlanır olacak!

# Holy Water Temple
- Holy Water Temple lv90'a uygun hale getirilerek güncellendi, bitirmesi biraz zor olacak.En azından 4-5 güçlü 90lv oyuncuya ihtiyacınız olacak. 1 force oyuncu eklediğimiz group-heal yeteneği ile yardımcı olabilir. Yoksa HWT epey çileli hale gelebilir.

# Uzun soluklu bir server
-Sarfettiğimiz efor, oldschool sisteme bağlı bir uzun vadeli, 1-2 ay içinde kapanmayacak bir server oluşturmak içindir. Level kasması, eşya kasması zaman isteyen bir oyun için drop-rate'leri epey düşük tuttuk.

# Aktivite
- Kendi Activity-Point (AP) sistemimizi geliştirdik. Job yaparken, Unique avlarken, CTF'ye katılırken, Holy Water Temple'da arkadaşlarınızla oynarken Activity-Point biriktirebileceksiniz. Yeni yollar eklemeye devam edeceğiz.

# Otomatik etkinlikler:
- Hide & Seek
- Alchemy Etkinliği
- Matematik Etkinliği
- Lottery Etkinliği
- İlk Yazma Etkinliği
- Şanslı Parti No Etkinliği
- Trivia Etkinliği

# İndirmeler için:
- Evolin.net (https://evolin.net/download) (Mbot/Sbot dahil)

# Linkler
- Facebook/Evolin.net
-​
https://discord.gg/ycPdCr7
​​

Geri