• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook Profili Forum Profiline Eklemek [ Resimli ]

bunu diyor abi

Sorry, we can NOT proceed your request
It looks like there are some problem in communication to/from Facebook. Please contact Administrators for more detail...

bunu diyor abi

Sorry, we can NOT proceed your request
It looks like there are some problem in communication to/from Facebook. Please contact Administrators for more detail...

Facebook a bağlanmak la ilgili bi sorun olduğunu söylüyor. Eğer Foruma giriş yaptığınızda " Connect with Facebook " a basıp forumda Facebook üyeliği açtıysanız onu etkisizleştirmeniz gerek.

----------

Yine de sorun devam ederse resimli anlatım eklerim.

Eyw yıllardan beri arıyorum bu butonu, sonunda 1 hafta önce buldum ama bu saate kadar yapmadım bu saatten sonrada s.. dedim. :D

yaa ben ekleyemedim çünkü connect with facebook kısmı yok kaldırıldımı acaba bu sistem?

Geri