• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FIFA 14 | Gollerim

xboxda fifa oynadım grafikler yine berbattı şimdi millete atıp tutma :D

Grafik görecelidir koçum sen beğenmedin diye bende beğenmemek zorunda değilim değil mi ? Sen yapay oyun oynaya oynaya yapaylaşmışsan benim yapacağım bir şey yok.Git sen orta sahadan dandik goller at sevin hadi :D

Grafik görecelidir koçum sen beğenmedin diye bende beğenmemek zorunda değilim değil mi ? Sen yapay oyun oynaya oynaya yapaylaşmışsan benim yapacağım bir şey yok.Git sen orta sahadan dandik goller at sevin hadi :D

yav hehe :D fifa 2014 olmuş hala göreceli diyorsun artık gelişmesi lazım grafiğin saçma saçma oyunlar yapıyorlar ya :D zaten senin karşında yapay zeka yok senin karşına ea gamesden bi adam oturtuyorlar hep onunla oynuyorsun dime :(

olm grafiğin neresi göreceli ? güzel grafikler gördünmü güzel dersin kötü gördünmü kötü dersin. sen şimdi yapay zekaya karşı oynamıyormusun bana açıklarmısın beytullah arkadaşım :/

Evet derim.
Bak gene diyorum saçma ;

Pes-2014-foto-gameplay.png

Niye yeni motor diyorlardı ? Ne oldu o motora? sadece yüksek ayarda mı kalitesi ortaya çıkıyor ? At çöpe o zaman.
abi ben ps3de pes 13 ü oynadığım zaman aşırı zevk alıyorum. 14 ü zaten katmıyorum ortaya psde oynarsam o zaman yaparım ama seninkini oynadım xboxda ve pesden kötü grafikleri vardı yada bana öyle geldi bilmiyorum.

Geri