• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Paylaşım

o film orta derece sadece vuruyor kırıyor misali yani iyi bir konusu olsa olurdu aslında / film site adi link vermek yasak /

ozaman hazır mısın söylüyorum sana konusu olan 2 film . ilkinde şoka uğrarsın . ikincisinde yine anlamakta çektiğin zorluk karşısında şoka uğrarsın .

1: old boy

2: predestination

3: bunu aklıma gelince yazıcam bi uzay filmiydi .

ozaman hazır mısın söylüyorum sana konusu olan 2 film . ilkinde şoka uğrarsın . ikincisinde yine anlamakta çektiğin zorluk karşısında şoka uğrarsın .

1: old boy

2: predestination

3: bunu aklıma gelince yazıcam bi uzay filmiydi .

3: Yıldızlar arası interseller olması lazım ingiliccesi.

Hacker üzerine sonu fayt klab gibi güzel bir film whoami türkçe dublajı olmayan bir alman filmidir.

keskin nişancıyı izliyorum şuan güzel gidiyor.

----------

Aferim apo konu hortlatmada üstüne tanımıyorum :D

altı üstü 10 güncük mertcan :D

21 Jump Street
22 Jump Street
Oceans 11 lisi
Oceans 12 lisi
Oceans 13 lüsü

Kardeşler takımı bu 10 bölümlük mini bir dizi 1 bölümü 1 saat imdb 9.6 gibi bişey en iyi dizi olarak gösterilmiş

bu son 1 haftada izlediğim filmler pişman olmazsınız

benden duymuş olmayın avengers age of ultron malum ortamlara düşmüş.

Konu hortlatayım :D şu sıralar önerebileceginiz izlediğiniz güzel bir film var mı? Tür farketmez

Geri