• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fırında elma dilimi patates yapıyorum :D

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Haydi bakalım yanına nane-yoğurt sosu ile :P
Kılıçları nereden aldın diye söylemeyin insanın dili varmaz :D :D
Yapımı: Patatesler dilimlenir kekik,tuz,kimyon pul biber ve un ile harmanlanır (un çok çok az) 200 derece fırına atılır yanında sos ne isterseniz bence nane-yoğurt yapın mükemmel oluyor âfiyet olsun :)

mxhtc.jpg

mxhuj.jpg

mxhtg.jpg

Bitmiş hali...

mxjf2.jpg

mxjfc.jpg

bildiğin patates kızartması yapmış yanınada sos koymuş yada bana mı öyle geldi ? :D

lezzet görülmez benim bildiğim tadılır :D

patates kızartması işte ne farkı olacak :pro

Öyle basit değil kaya efendi bunun kıvamı var kızarması var lezzeti var baharat ayarı var.Bir gün olurda yaşadığın şehire gelirsem ilk sana yemek yapıp göstericem hünerimi üstelik sadece yumurta yapacağım ve yemeğe aşık olacaksın :D

Öyle basit değil kaya efendi bunun kıvamı var kızarması var lezzeti var baharat ayarı var.Bir gün olurda yaşadığın şehire gelirsem ilk sana yemek yapıp göstericem hünerimi üstelik sadece yumurta yapacağım ve yemeğe aşık olacaksın :D
sen gel yeter ki ben yumurtaya bile razıyım cocostar :D
DSC_0055.JPG

Erdo kanka kabul et bildiğimiz patates kızartması yanındada yoğurt naneyi bulamayan yoktur heralde yoğurtun içine birazda sarımsak rendele oh mis bence bilmeyen yoktur. :D

Aklında olsun önce papatesleri nane ve tuz ile (az miktarda) pişir

Piştikten sonra( yanmadan önce :D ) üstüne pulbiber vs ekle.1 dakika fırında tut

Ben bu yöntemle yapıyorum arada sırada

Erdo kanka kabul et bildiğimiz patates kızartması yanındada yoğurt naneyi bulamayan yoktur heralde yoğurtun içine birazda sarımsak rendele oh mis bence bilmeyen yoktur. :D

Yarışma benimle :D

Aklında olsun önce papatesleri nane ve tuz ile (az miktarda) pişir

Piştikten sonra( yanmadan önce :D ) üstüne pulbiber vs ekle.1 dakika fırında tut

Ben bu yöntemle yapıyorum arada sırada

Un attım o yüzden pulbiber fazla acı yapıyordu un haiff yakıyor üzerini çıtır çıtır oluyor o yüzden hiç bozmak istemedim :D

----------

sen gel yeter ki ben yumurtaya bile razıyım cocostar :D
DSC_0055.JPG

Kısmet olursa gelirim lan :D

Başlığa bakınca fırına elma ve patates dilimleyip attın sandım. Hiç elma fırına atılır mı diyecektim de neyse :D

ben direk fırında elma gördüm dedim böyle saçma şeymi olur dedim gerisini okumadım konuya girince fark ettim patatesi :D

Geri