• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fırında elma dilimi patates yapıyorum :D

---------------------------------------alarak yapın :)

Son düzenleme:
Coco konuyu açınca netten mesaj attı bende giriştim tarife ypatım şuan yiyorum beğendim ama cocoya oranla daha az ve tuz koydum diyette olduğum için o yüzden benimki kuru oldu bunu dikate alarak yapın :)
Aynen bak o yumuşaklığı yakalamış gibisin. :D

konu başlığını değiştir arkadaşım Fırında Patates(Elma Dilimli) falan yaz :D
Böyle daha iyi dikkat çekiyor :D

Son düzenleme:
İş var ama tadı nasıl bir tabak yolla :D

304261_143693285729325_100002659623789_197932_105380147_n.jpg

millet et için zar zor fırın açıyo adam elma kızartmak için fırına atıyo azcık ekonomik yemekler koy la :D

edit: bu nasıl başlık la :D patates olsa bile insan yanına köfte felan koyar :D

Daha şık olabilirdi sanki yanmış biraz ama bende anlamıyo olabilirim :D
Onun lezzeti orada :D
millet et için zar zor fırın açıyo adam elma kızartmak için fırına atıyo azcık ekonomik yemekler koy la :D

edit: bu nasıl başlık la :D patates olsa bile insan yanına köfte felan koyar :D
Sen kafede patates kızartması isteyince köfte geliyor mu :D :D

Denemek lazım kızartmadan daha sağlıklıdır.

Böyle patatesin yumuşacık lezzeti geliyor ve zeytinyağı kulladım ama yinede o lezzet gelince aklına duramıyor insan

Geri