• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

First Person Shooter

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
FPS tarzı bildiğiniz online oyun var mı ? Wolfteam'in halini biliyorsunuz, ben bir ara Point Blank oynuyordum onun şu anki durumundan haberim yok ben oynarken epey düzgün ve seviyeliydi şimdi durumu nasıl ? Eğer durumu kötüyse başka önerebileceğiniz oyun var mı FPS olarak ?

AQ Online var biraz çocuksu gibi duruyor ama güzele benziyor henüz bende denemedim istersen başlarız.

Sana tavsiyem Combat Arms Eu oynaman mükemmel bir oyun hack kullanım yine var fakat eskisi kadar değil artık oyun logları otomatik olarak kayıt ediliyor ve her gün hack kullanan tüm kişiler banlanıyor ortalığı temizliyorlar. :D

Diyelim .rez editleyerek wall hack vs yapanlara da çözüm getirdiler her update yapıldığında .rez editi yapılması mümkün olan ve wall hack sayılabilir dosyaların hepsi update geçiliyor eğer kişiler editlemiş ise düzeliyor.

Eğer güzel bir fps oyunda karar kılarsak hep birlikte bir takım kurup başlayabiliriz okullar açılmadan önce hoş sohbet falan akar gideriz :D

Online olarak istemezsen Sniper Ghost Warrior 2 ve Sniper Elite v2 kesinlikle öneririm .

Sniper Ghost Warrior kesinlikle oynama eğer inatçıysan sabahlara kadar bir yandan küfür edip bir yandan oyunu oynayabiliyorsun rüzgarı,dürbünü,nabzını vs. vs. en ufak ayrıntıya kadar girmişler ve dürbünlü silahın dışında hiç bir silahı kullanamıyorsun eline alsan dahi maganda gibi havalara sıkıyosun öyle sekiyor.

FPS önerimi sorarsan Combat Arms EU...

Sniper Ghost Warrior kesinlikle oynama eğer inatçıysan sabahlara kadar bir yandan küfür edip bir yandan oyunu oynayabiliyorsun rüzgarı,dürbünü,nabzını vs. vs. en ufak ayrıntıya kadar girmişler ve dürbünlü silahın dışında hiç bir silahı kullanamıyorsun eline alsan dahi maganda gibi havalara sıkıyosun öyle sekiyor.

FPS önerimi sorarsan Combat Arms EU...

Oyun o kadar kolay ki yaklaşık 4-5 saatte bitirdim.
Dürbünlü silah dışında tabanca ve bıçakta var. Ayrıca yüksek kulelere çıktığın zaman orada sana daha güçlü başka silah veriyor.

battlefield 3 ve 4 :D

hadi olmadı paran yok battlefield 2 çakması bile 1.50 patch ile multiplayere rahatca giriyor rütbe sistemli serverler mesela RuleZ-Server bunlarda zaman geçirebilirsin fps olarak 64kişilik haritalar dolu dolu sarıyor güzel - bf2'nin diğer oyunlardan farkı squad işi olması takım çalışması var hep

Aşırı derecede saran, başladın mı bırakamayacağın, online oynanabilen, güzel grafikleri ve hikayesi olan, muhteşem bir fps arıyorsun yani !?

Xbox al, Halo oyna.

Geri