• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

First Person Shooter

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hadi olmadı paran yok battlefield 2 çakması bile 1.50 patch ile multiplayere rahatca giriyor rütbe sistemli serverler mesela RuleZ-Server bunlarda zaman geçirebilirsin fps olarak 64kişilik haritalar dolu dolu sarıyor güzel - bf2'nin diğer oyunlardan farkı squad işi olması takım çalışması var hep

Şu işi anlatsana zamanında multiye girdim 2-3 saniye sonra oyundan attı daha da giremedim. :D

defiance tavsiye ederim FPS-TPS-RPG 3 türüde var ^^ şuan oynuyorum b2p sistemi steamda 9.99$

Şu işi anlatsana zamanında multiye girdim 2-3 saniye sonra oyundan attı daha da giremedim. :D

oyunu normal kuruyon sonra bf2 patch 1.41 ve onun üstüne 1.50'yi kuruyorsun açıyon oyunu login felan multiplayer - sonra server buluyorsun kendine mesela şu anki en iyi serverlerden biri rulez dediğim gibi private ranked servere giriyon takılıyon rütbe felan da serverin sitesinden bakıyon :D bkz. ben :D = RuleZ-Server

oyunu normal kuruyon sonra bf2 patch 1.41 ve onun üstüne 1.50'yi kuruyorsun açıyon oyunu login felan multiplayer - sonra server buluyorsun kendine mesela şu anki en iyi serverlerden biri rulez dediğim gibi private ranked servere giriyon takılıyon rütbe felan da serverin sitesinden bakıyon :D bkz. ben :D = RuleZ-Server

Peki bu kilitli silahlar açık mı ? g3 falan yoksa dosyalardan özel olarak mı açmam gerek.

Geri