• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fizz Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wayward

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
17
2q0tzbq.png

Fizz

Fizz_splash.jpg

Summoner Speller;
ghost.png
ve
ignite.png

Runeler;
c1nvw.png

Masteryler;
c1nwb.png

Skiller;
c1nwr.png

İtemler;
Oyunun başında alınacak itemler:
1001.png
2003.png
2003.png
2003.png

Oyunun ortasında alınacak itemler:
3010.png
3057.png
3027.png
3020.png

Oyunun sonunda alınacak itemler:
3100.png
3089.png
3165.png
3026.png

Giriş
Oyun başı pasif oynamanızda yarar var ama karşısı harras yapmak istiyorsa arada sizin orada olduğunuzun farkına varmaları lazım. Bunu nasıl yaparız peki Q skilli ile düşmana ilk darbeyi indirip W skilli ile zehirimizi daha etkin bir hale getirip vuruşumuzu yapıp E skillimiz sayesinde ordan rahatça kaçabilirsiniz. Ve size karşıyı rahatça rahatsız edebilmek için tamda gerekli olan itemi önerdim (Catalyst the Protector)

Gelişme
Bu bölümde Sheen'i ne kadar çabuk bitirirseniz okadar faydalı olacaktır size bu item sizin oyun başından sonuna kadar götürecek olan item yapmanız gereken sadece şu karşı takımdan kırılgan bir hero seçmek (Ashe Annie Le Blanc Lux Ryze Shaco Twist Fate) Bu yazdığım championlar oyun başı diğer championlara göre daha kırılgandırlar Q skillimiz W+Shenn Power+E Bunları yapmanız yeterli + olarak ignitede kullanılabilir W skillimiz ile ignite birleşince ölümcül bir kombinasyon olduğunu sizde göreceksiniz...

Sonuç
Bu bölümde Lich Bane mizi bitirmiş olmalıyız artık daha güçlüyüz... Artık Q skillimiz 5 kademede bu nedemek oluyor Cool Down tam istediğimiz gibi artık anlıcanız düşman bizden tahmin ettiği kadar kolay kurtulamayacak + Ghost Özelliğimizin olduğu düşünülürse.​

Fizz benim main champ'ımdır. Runes , Spell , Mastery ve oyun ortasındaki itemler kesinlikle yanlış. ( Seni Kötülemek için söylemiyorum ama fizz için cidden kötü bir rehber)

Mastery en son spell çok yanlış oyunun başındaki itemlerde aynen öyle

Baştan sona yanlış. Magic Resist'siz rune yok. Mid'de MR'siz AP carry oynayanlara cidden gülüyorum ezmeside kolay oluyor.(üstünüze alınmayın)

Ben oyunda pek iyi değilim anlamam yani pek fazla bu buildi kullanarak oynamıştım 1-2 kere yardımcı olabiliceğini düşünmüştüm.

skilleri yanlış uplanmıs ben önce w yi yada e yi uplarım q nun dmg si düşük

moba fireden baktım hepsi w yi uplamıs en iyi buildler bildiğim tüm pro oyuncular w yi uplar zehirinden dolayı

w skilinden bahset mıyorum ayrıca mobafire dan build veya baska bişi bakıyosan bu oyunu çok uzun suredir oynamıyosundur .
Pro oyuncu dedıgın kısıler 800 winli 1400 elo lu oyuncularsa zaten buna gulerim :)

(E skilli uplayıp q skiline az vuruyo diyen oyuncuylada tartışıcak değil tabi.)

Son düzenleme:
w skilinden bahset mıyorum ayrıca mobafire dan build veya baska bişi bakıyosan bu oyunu çok uzun suredir oynamıyosundur .
Pro oyuncu dedıgın kısıler 800 winli 1400 elo lu oyuncularsa zaten buna gulerim :)

(E skilli uplayıp q skiline az vuruyo diyen oyuncuylada tartışıcak değil tabi.)

hadi söyle e skilimi daha çok vuruo q mu saçma saçma konusmayın ya q uplucana e upla daha iyi dmg atar + ben w skili uplanır dedim

----------

pro dediğim kişiler ocelote

hadi söyle e skilimi daha çok vuruo q mu saçma saçma konusmayın ya q uplucana e upla daha iyi dmg atar + ben w skili uplanır dedim

----------

pro dediğim kişiler ocelote

Ocelote ile kendini mi kıyaslıyosun o w uplaya bılır ancak sen fizz mantıgını cozememıssın E skillini lanede uplayarak nasıl kullancaksın kacman gerektıgınde hiç beyin kullanmadan oynuyosunz su oyunu

Ocelote ile kendini mi kıyaslıyosun o w uplaya bılır ancak sen fizz mantıgını cozememıssın E skillini lanede uplayarak nasıl kullancaksın kacman gerektıgınde hiç beyin kullanmadan oynuyosunz su oyunu

ilk olarak ben sana w yi upla dedim oda olmassa e yi uplarsın e yi sen kaçmak için kullanmıcaksın zaten slow ve dmg atıo onunla adamın üstüne atlıcaksın w yi acıp dalıcaksın ha şunu söyliyim 5 aydır fizz oynuyorum q uplayarak oynadım hiç bir işe yaramadı düşük dmg atıo zaten

ilk olarak ben sana w yi upla dedim oda olmassa e yi uplarsın e yi sen kaçmak için kullanmıcaksın zaten slow ve dmg atıo onunla adamın üstüne atlıcaksın w yi acıp dalıcaksın ha şunu söyliyim 5 aydır fizz oynuyorum q uplayarak oynadım hiç bir işe yaramadı düşük dmg atıo zaten
İlla bana bunu soyleteceksın noobsun kardesım adam akıllı oynamayı bılıyosan fiz ws fizz yapalım EU west AnyThngInMys Ekle yapalım ılla laf ettırıceksın adam 6 7 aylık oyun cu gelmıs bana burda bnm mainimin dersinini veriyo

İlla bana bunu soyleteceksın noobsun kardesım adam akıllı oynamayı bılıyosan fiz ws fizz yapalım EU west AnyThngInMys Ekle yapalım ılla laf ettırıceksın adam 6 7 aylık oyun cu gelmıs bana burda bnm mainimin dersinini veriyo

6-7 aylık oyuncu oldumu kim söyledi? ben sana ilk w uplanır dedim yaw konuyu nereye getirdin sen kimsin ya daha mantıklı bi cümle kuramıosun sana ben iyi oynayanlardan gördüğüm şeyi söylüyorum ilk q uplamak bence yanlış bişi

----------

ben bidaha oku istersen yazdıklarını ben sana w uplanır diyorum sen w skilinden bahsetmiyorum diyosun bende fizzden pek anlamam ama w nin uplanacağını bilirim zaten ap runelerim eksik pek oynamam ap

6-7 aylık oyuncu oldumu kim söyledi? ben sana ilk w uplanır dedim yaw konuyu nereye getirdin sen kimsin ya daha mantıklı bi cümle kuramıosun sana ben iyi oynayanlardan gördüğüm şeyi söylüyorum ilk q uplamak bence yanlış bişi

----------

ben bidaha oku istersen yazdıklarını ben sana w uplanır diyorum sen w skilinden bahsetmiyorum diyosun bende fizzden pek anlamam ama w nin uplanacağını bilirim zaten ap runelerim eksik pek oynamam ap

bende q yada w uplarım zaten ama sen E skilli uplamak daha mantıklı dıyorsun ama yanlış ben bunu savundum yanlış anlama .Sana gıcıklıgımdan fln degıl . q az vuruyo demıssın ben ona kopurdum q ile güzel oynayan bırı gormedıgın ıcın olsa gerek.

Fizz'in Q skilinde " on-hit efect" var. Ap carry'de on-hit efect faciaya yol açıyor... Ki bildiğim kadarıyla fizz bunun tek örneği !? LiichBane bu kadar iyi giden başka hero yok sanırım...

teşekkürler birşey daha öğrenmiş oldum o yüzden hemen sheen cıkmak lazım

Fizz oynamıyorum ama Q uplanıyor diye biliyorum.Midde harras yapmak için Q - W adama vurursun E ile de dmg yemeden kaçarsın E en son :)

Geri