• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fizz Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şimdi tartışmadan kastına bağlı, kimse birbirine laf sokma çabasında değil, sadece bildiklerimizi paylaştık ^^

Sanırım senin çıkmasını istemediğin tartışmalar Off-Topic tekilerden, burda olmaz o kadarı merak etme :)

Şimdi tartışmadan kastına bağlı, kimse birbirine laf sokma çabasında değil, sadece bildiklerimizi paylaştık ^^

Sanırım senin çıkmasını istemediğin tartışmalar Off-Topic tekilerden, burda olmaz o kadarı merak etme :)

haklı beyler :)

AnyThngInMyx
birşey biliyorum zannediyorsun ama birşey den haberin yok çeşitli sitelerden bakıp burda fizz öyle şöyle diye ahkam kesme Fizze karşındaki heroya göre ki bu çoğunlukla değişmez E Uplanır ve bunu yapan sadece ocelote değildir.. Nedeni daha kolay farm yaparsın 2 veya 3. updan sonra yere oturdumu minion diye birşey kalmıyor ortada bu 1. 2.cisi gerek slowu gerek en çok hasarı veren skili olmasından uplanır sen q yu uplamaya devam et :) ..

Edit: Bu oyun Counter Strike vb oyun değildir 1v1 mantığı yok bu oyunda herşeyi bir kenara bıraktım şu heroya şu item alınacak şu hero şu bölgede oynucak şu heroya ilk bu yetenek maxlanacak diyede bir kavram yok karşındaki heroya göre taktiğine göre değişir bunu kafanada sok kardeşim benim millete ahkam kesme burdan..

Son düzenleme:
Geri