• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fizzzzzzz

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76

Evet arkadaşlar fizzi yeni aldım bu 2 veya 3 üncü oyanayışım oyunada 2 ay önce felan başladım. Hazır indirime girmişken herkese fizzi tavsiye ederim çok sağlam bi champ. bazen ultisine gerek bile kalmıyor ama zaten ultisiyle kesemeyeceği adam yok.

fizzz :D indirimde balıkçı skini vardı aldım hemen midde çok severim rangesi olmadığı için midde biras sıkındı çekiyor ama lvl 3 ten sonrası kolay bide ultisini zor tutturuyorum

fizz ne kadar şuan ben onu kesin alcam bayıldım yav adam mahvetmişti bizi o heroyla :D

Geri