• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Flame Mountain Unique Bug Noktaları (Forgotten World)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38
1be44701.png

2rxvhgl.png

Bu rehber yardımıyla forgotten world flame mountain uniquelerini daha rahat yara almadan kesebilirsiniz.
Bu her çar için geçerli değildir uzaktan vuran çarlar için çok idealdir. Yakından vuranlarda işe yaramaz.

Uniqueleri istediğiniz noktaya çekmek için resimlerde numara ile gösterdim. Önce 1 numaralı yere geçiyorsunuz unique peşinize gelmeli hızlı giderseniz arkanızdan gelmez geri dönebilir aynı işlemi yeniden tekrarlamanız gerekebilir. Sonra 2 numaralı yere geçip çarın bulunduğu yere geçiyorsunuz ve unique takılıyor artık güvenle atak yapabilirsiniz. Çarınız dayanıksız ise yanınızda bir kalkan bulundurmanız iyi olur.

En sondaki büyük unique takılıp atak yapamadığı için yanında çıkardığı uniqueleri de çıkaramıyor tek başınıza rahatlıkla kesebilirsiniz. Bol sunlar.

1. unique.

a1copyd.jpg

a2copy.jpg

2. Unique.

b1copy.jpg

b2copy.jpg

3. Unique.

c1copyp.jpg

c2copyf.jpg

4. Unique.

d2copy.jpg

d3copy.jpg

5. Büyük Unique.

e1copy.jpg

e2copy.jpg

e3copy.jpg

Son düzenleme:
Abi valla süpersin son uniq nasıl kesilcek diye karalar bağlıyordum eline sağlık

Edit : Abi ben son uniq i keserken %20 hp de fln bir anda 1 tane daha uniq le moblar geldi uniq bugdan kurtuldu onu nasıl yapcaz :D neye uğradığımı şaşırdım :D

Yattım geldim Tam kesicem hp %15 beni içerden şutladı daha da giremedim lanet olsun böyle sisteme

Son düzenleme:
Buff basmayı falan denediysen bugdan kurtulabiliyor ben bile speed basmadım kesene kadar önceki seferlerde bi kaç defa yatırdı buff basayım derken. Mümkün olduğu kadar bugda tutmak lazım.

Bana süre yetmiyorki süre yetse kesicem 5 saat yapıyolar 2 saat içerde tutuyolar daha da uniq e kadar gitmem ztn. o son 2 tane varya koleksiyonda onlar sadece uniqten çıkmıyomuş bana bugün treuser boxtan düştü

Teşekkürler güzel olmuş. Bugün son uniqe buga düşürememiştim onu bir deneyeceğim, ama hakikaten bendede zaman yetmiyor en son dün %30 lardaydı son uniqe süre bitti.

Dün Gece Bunu Mu Buldunuz ? :D

Teşekkürler (:

Flame cow king de deneme şansım olmamıştı 1 saat önce denedim oldu :) ama sonuç 0 bol bol altın ve bol bol hm mp pot, bi anlamayamadım şu işin sırrını millet nasıl düşürüyor bana düşmüyor sıyıracam hani en kötü tablet düşse diyeceğim tamam doğru yolda ilerliyorum ama yok.

Flame cow king de deneme şansım olmamıştı 1 saat önce denedim oldu :) ama sonuç 0 bol bol altın ve bol bol hm mp pot, bi anlamayamadım şu işin sırrını millet nasıl düşürüyor bana düşmüyor sıyıracam hani en kötü tablet düşse diyeceğim tamam doğru yolda ilerliyorum ama yok.

Evet son uniqueyi o kadar kesmeme rağmen talisman çıkmadı. Sadece boxları kesin çıkacağı varsa çıkar 2 gün önce bütün talismanları tamamladım 9 d sun weaponumu aldım darısı sizlerin başına.

Evet son uniqueyi o kadar kesmeme rağmen talisman çıkmadı. Sadece boxları kesin çıkacağı varsa çıkar 2 gün önce bütün talismanları tamamladım 9 d sun weaponumu aldım darısı sizlerin başına.

Güle güle kullan diyor ve amin diyerek darısı başıma diyorum, bir kaç soru sormamda sakınca yoktur umarım.

1. Kaç günde tamamladın (1 günde kaç kez girdin göreve ? )
2. Sadece sun görevini almak yetiyormu yoksa orada her kestiğimiz moptan bazen görevler düşüyor onları alıp teslim ettiğimde ex veriyor, onların hepsini almak şartmı ? Bu sorunun cevabını bulamadım bir türlü adam gibi bir talisman düşse anlayacağımda.
3. Tek başınamı düşürdün bütün talismanları
4. O verilen Sun satılabiliniyormu :)

Teşekkürler.

1) Bu yeni gelen legendle geldi zaten onun başından beri günde 2 - 3 defa gittim 83 lvlden 87 lvle kadar. gradesi 1 olanlarda sona kadar gittim ama sondaki boxa kadar gittim yani her seferinde son uniqueyi kesmedim. Gradesi 2, 3 ve 4 olanlarda ise hiç mob kesmedim çünkü championlar 2, eliteler ise tek atıyorlar çar yatıyor. çar xbow olduğu için görünmezlikle gittim ilk boxu kestim geldim. kestiğimiz moblardan değil treasure boxlardan talisman çıkıyor. Bu boxlar her defasında aynı noktada olurlar. son uniqueden bana hiç çıkmadı. Birde şu var gradesi 3 olanlardan 4 defa 3er tane talisman çıktı.

2) Mob kesme ve item toplama görevleri talismanı etkilemiyor onlardan normal görevler gibi ex sp kazanırsın isteğine kalmış ben bazen yaptım bazen yapmadım. Silah görevini zaten mutlaka almalısın almadan talismanları toplasanda görevi yani talismanları topladığını görevi vererek belirtmen gerekecek. Eğer parti ile gidipte parti başkanı sen değilsen sanada o yüzden düşmemiş olabilir. Tek kesebiliyorsan tek git derim yoksa sürekli parti başkanı sen ol.

3) bi kaç defa party yaptım gerisinde tek gittim. Bide şu dikkatimi çekti parti item paylaşımlı olsada düşen talismanlar parti başkanına gidiyor partiyi ben açtığım için düşenler bana geldi her seferinde. Bazı çıkan kartlardan tekrar çıkıyor bende bazılarından 4-5 tane birinden 12 tane var.

4) Aldığın sun normal düşen item gibi sadece statları 0. istediğin gibi satabilirsin.

Birde 64 lük warrior çarım var o togue köyüne gidiyor. O da 68 olana kadar tamamladım ondada 64 lük 2 hs sun var. ondada tek gittim. Düşük lvllerde talisman yüksek lvllere göre fazla çıkıyor.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim hakikaten aklımdaki soru işaretlerinin bir çoğunu sildin, iyi oldu bu, bu arada bug olayı çok iyi hepsi işe yarıyor :) ama şöyle bir şey var dediğin gibi 3 yıldızlı yada 4 yıldızlılar da gitmek lazım onun içinde serverda pt bulamıyorum zaten bulana kadar 80 lvl geçecem gibi :) artık 10d görevi yaparım :)

Keşke forgotten world'de de olsa
edt 61-70'de de olsa demk istedim

Son düzenleme:
Aynı çalışmayı 10d içinde bekliyoruz :) 9d tabletleri tamamlayana kadar 80 lvl geçecek gibiyim 79 oldum, sadece 3 tanesini bulabildim 9d için talismanlar stallardada satılmıyor :( sadece 8d için olanları satıyorlar.

Not: Bu arada bende bu konu sabitlenmeli,

Son düzenleme:
charım 47 lvl togui köyüne gidiyorum şuana kadar sadece 1 talisman düşürebildim bir daha tık yok bu koleksiyonu tamamlamak istiyorum burda yazılanları okuyunca grade 2ye gitmeye başladım ama ne var ki şuana kadar hiç talisman düşmedi lvldan olabilir mi?

Eline Sağlık...
Fakat Birşey Soracağım. Okadar Gitmemize Rağmen Hiç Talisman Düşmüyor Bir Yanlışmı Yapıyoruz Anlamıyorum Hiç Ama Hiç Düşmüyor Şansmı Yoksa Başka Birşey Mi Yapmak Lazım Anlıyamadım :(

kardes ben 88 lvlım gradesı 1 e gırdım son unıqe yı de kestım hc brsy dusmedı 4 gundur ugrasıorm saatlerce =) her 5 saate 1 gırıorm gradesı 2 olan larda gttım box u kestım 2 tane dustu 3. gıdısım smdı grade2 ye hala dusmedı grade3 e gırıorm 4 vurusta pert oluorm nasıl toplıcaz bunu ya :S yardım lutfenn ...

Geri