• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Flame Mountain Unique Bug Noktaları (Forgotten World)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Degree 9 Seal of Sun için Talismanları kaçıncı levelde teslim edip silahı alabiliyoruz. Karakterim 65 levelde bende Talismanları satın aldım.

ellerine sağlık hepimizi aydınlattığın için 2. yaratığa çok sinirleniyodum bi güzel kestim ama burayı okurken süreyi bitirdim :) Müsait olduğumda diğerlerini de uygulayacağım.Teşekkürler

ben 9dg talismanları satın alarak tamamladım gorev falan yapmadım su an sunı alamıyorum..8 dg sunı almıştım ama? napıcam şimdi birisi yardım edebilir mi?

resimler gozukmuyor ne yapmam gerek bilen varmi

----------

10 mesaj diyor

----------

7 mesaj daha yazmam gerekiyor:D

----------

resimler gozukmuyor

----------

1be44701.png

2rxvhgl.png

Bu rehber yardımıyla forgotten world flame mountain uniquelerini daha rahat yara almadan kesebilirsiniz.
Bu her çar için geçerli değildir uzaktan vuran çarlar için çok idealdir. Yakından vuranlarda işe yaramaz.

Uniqueleri istediğiniz noktaya çekmek için resimlerde numara ile gösterdim. Önce 1 numaralı yere geçiyorsunuz unique peşinize gelmeli hızlı giderseniz arkanızdan gelmez geri dönebilir aynı işlemi yeniden tekrarlamanız gerekebilir. Sonra 2 numaralı yere geçip çarın bulunduğu yere geçiyorsunuz ve unique takılıyor artık güvenle atak yapabilirsiniz. Çarınız dayanıksız ise yanınızda bir kalkan bulundurmanız iyi olur.

En sondaki büyük unique takılıp atak yapamadığı için yanında çıkardığı uniqueleri de çıkaramıyor tek başınıza rahatlıkla kesebilirsiniz. Bol sunlar.

1. unique.

a1copyd.jpg

a2copy.jpg

2. Unique.

b1copy.jpg

b2copy.jpg

3. Unique.

c1copyp.jpg

c2copyf.jpg

4. Unique.

d2copy.jpg

d3copy.jpg