• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager 2015 Hakkında

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar 2 gün önce pes 2015 yükledim.Fakat her zaman olduğu gibi yine kasma sorunları,sistem yettiği halde minimum sistemi karşılamıyor hatası vs.oynayamadım güzelce.
Football Manager 2015 almayı düşünüyorum.Sizce nasıl?Football Manager daha önce denemedim diyebilirim.2015 çıkmışken başlama hevesi geldi birden.Acaba oyunda Türkçe dil var mı veya nasıldır Football Manager 2015 sizce?Yorumlarınızı bekliyorum.

Ben beğenmedim almanı tavsiye etmem.Türkçe dil mevcut.Cracklı halini indir bir dene istiyorsan.

Hocam Büyük ihtimalle bilgisayarının ekran kartı paylaşımlı nvidia masa üstü sağ tık nVidia denetim masasına tıkla sol tarafta 3D Ayarları var ona tıkla program ayarı Ekle oyununu bul seç
aşşağıya in Yüksek performnslı Nvidia işlemcisini seç bitti eğer Kullandığın nvidia olmasına rağmen dediklerim yok ise sen .Driverinı güncellemeni öneririm

Hocam Büyük ihtimalle bilgisayarının ekran kartı paylaşımlı nvidia masa üstü sağ tık nVidia denetim masasına tıkla sol tarafta 3D Ayarları var ona tıkla program ayarı Ekle oyununu bul seç
aşşağıya in Yüksek performnslı Nvidia işlemcisini seç bitti eğer Kullandığın nvidia olmasına rağmen dediklerim yok ise sen .Driverinı güncellemeni öneririm

Dediklerinin aynısını yaptım zaten fakat yine aynı şekilde. :S

FM 13- 14 serisini uzun süre oynadım. 3 gün önce FM 15 satın aldım sana diyeyim ilk başta çok karışık geldi , arayüz falan değiştiği için ama oynadıkça yeni arayüzü öğrendikçe daha zevkli gelmeye başladı. Oyun tamamen gerçekçi olmuş önceki serilerde görülen bir çok saçmalık yok üstelik bir çok yeni özellik gelmiş bunlarında hepsi gerçeklik katmış oyuna kesinlikle tavsiye ederim ne fifa - ne pes hiç biri bu oyundan aldıgın zevki vermez , saatlerce kalmazsın başından zaten önceki sürümleride oynadıgın için bilirsin. Ben tavsiye ederim sana kısacası

FM 13- 14 serisini uzun süre oynadım. 3 gün önce FM 15 satın aldım sana diyeyim ilk başta çok karışık geldi , arayüz falan değiştiği için ama oynadıkça yeni arayüzü öğrendikçe daha zevkli gelmeye başladı. Oyun tamamen gerçekçi olmuş önceki serilerde görülen bir çok saçmalık yok üstelik bir çok yeni özellik gelmiş bunlarında hepsi gerçeklik katmış oyuna kesinlikle tavsiye ederim ne fifa - ne pes hiç biri bu oyundan aldıgın zevki vermez , saatlerce kalmazsın başından zaten önceki sürümleride oynadıgın için bilirsin. Ben tavsiye ederim sana kısacası

Ben niye alamadım o zevki ya fm 12 den beri oynuyorum ama fm 14 ü silmiştim geri kurdum 15in bu halini görünce.

Football Managerde yüklemem gereken dosyalar falan var mı acaba ek olarak?
Birde Fifa 2015 de denemeyi düşünüyorum ondada sorunlar çıkıyor mu acaba?

Football Managerde yüklemem gereken dosyalar falan var mı acaba ek olarak?
Birde Fifa 2015 de denemeyi düşünüyorum ondada sorunlar çıkıyor mu acaba?

Fifa 15'i orjinal olarak satın almalısın, crack sürümü yok. Fiyatı 120 liradır.
Oyunda hiçbir sıkıntı yok, ne pes ne fm ne de başka bir futbol oyunu gerçeklik konusunda fifa 15'e yaklaşabilir.
Online mod olsun, kariyer olsun gerçekten müthiş.

Fifa 15'i orjinal olarak satın almalısın, crack sürümü yok. Fiyatı 120 liradır.
Oyunda hiçbir sıkıntı yok, ne pes ne fm ne de başka bir futbol oyunu gerçeklik konusunda fifa 15'e yaklaşabilir.
Online mod olsun, kariyer olsun gerçekten müthiş.

Ya aslında o kadar parayı oyuna veremem şu anda.Şöyle güzel bi kariyer açıp ilerlemek istiyorum vakit geçirmek için.Fifa 2014 korsan cd'ciden almıştım bir iki tane yama kurup sorunsuzca oynuyordum sonra pcye format attırdım.Daha da yüklemedim.Fifa 2015 çıkmışken onu da bi yüklemeyi düşünüyorum da.Ayrı ayrı bir sürü yama gerekir mi yine onu bilmiyorum.Football Manager veya Fifa ikisinden birini denemem lazım.

Ya aslında o kadar parayı oyuna veremem şu anda.Şöyle güzel bi kariyer açıp ilerlemek istiyorum vakit geçirmek için.Fifa 2014 korsan cd'ciden almıştım bir iki tane yama kurup sorunsuzca oynuyordum sonra pcye format attırdım.Daha da yüklemedim.Fifa 2015 çıkmışken onu da bi yüklemeyi düşünüyorum da.Ayrı ayrı bir sürü yama gerekir mi yine onu bilmiyorum.Football Manager veya Fifa ikisinden birini denemem lazım.

Orjinal aldığında yama vs gerekmez. Korsan sürümü zaten yok.

Ben niye alamadım o zevki ya fm 12 den beri oynuyorum ama fm 14 ü silmiştim geri kurdum 15in bu halini görünce.

Logo ve yüz packları indir hocam onlar bana göre oyuna ayrı bir canlılık ve zevk katıyor. Dediğim gibi oyunu çözdükçe daha zevkli hala geliyor birde direk itibarı yüksek takımlardan değilde orta dereceli hatta kümede kalmaya oynayan takımlarla oynarsanız o mücadele daha zevkli hala getırıyor oyunu :)

Fifa14 içinde öyle diyorlardı,senin gibi konuşuyorlardı : )))

Fifa çıkalı 3 ay oldu hani nerede crackli sürüm ?
120 lira verdim paşa paşa online de oynuyorum kariyer de yapıyorum sorun yok :))

Fifa bu yıl hiç kullanmadığı koruma programını kullanıyor korsan versiyona karşı birkaç oyun daha kullanıyor aynı şekilde ayrıca 2015'de çıkacak GTA V PC versiyonunun da bu program ile korunacağı ve korsan oyunun önüne geçileceği söyleniyor :)

Fifa çıkalı 3 ay oldu hani nerede crackli sürüm ?
120 lira verdim paşa paşa online de oynuyorum kariyer de yapıyorum sorun yok :))

Fifa bu yıl hiç kullanmadığı koruma programını kullanıyor korsan versiyona karşı birkaç oyun daha kullanıyor aynı şekilde ayrıca 2015'de çıkacak GTA V PC versiyonunun da bu program ile korunacağı ve korsan oyunun önüne geçileceği söyleniyor :)

Her söylenene inanma.Satıldıktan sonra crack elbette çıkacak,belki 3 ay sonra belki 3 gün sonra.
Fifa14'de aynı sistemi uyguladılar.İlk önce beklendi ki satılsın daha sonra crack çıktı.Hadi diyelim çok iyi korunuyor,şunu da unutmamalısın ki her sistemin bir açığı vardır ;)

Her söylenene inanma.Satıldıktan sonra crack elbette çıkacak,belki 3 ay sonra belki 3 gün sonra.
Fifa14'de aynı sistemi uyguladılar.İlk önce beklendi ki satılsın daha sonra crack çıktı.Hadi diyelim çok iyi korunuyor,şunu da unutmamalısın ki her sistemin bir açığı vardır ;)

Dostum benim kadar oyunlarla içli dışlı olduğunu sanmıyorum.
Diyorum ki sana; korsan olmaması için özel kodlanmış program kullanıyorlar ve bu tamamen korsanın önüne geçmek. Şimdiye kadar çıkmadıysa bundan sonra da çıkmaz.
Her sistemin bir açığı olsa 3 ayda mutlaka kırarlardı emin ol.
Tahmin ederim ki fifa 2015 isimli bir oyunu gidipte 2017 veya 2018'de oynamak istemezsin ;)

Dostum benim kadar oyunlarla içli dışlı olduğunu sanmıyorum.
Diyorum ki sana; korsan olmaması için özel kodlanmış program kullanıyorlar ve bu tamamen korsanın önüne geçmek. Şimdiye kadar çıkmadıysa bundan sonra da çıkmaz.
Her sistemin bir açığı olsa 3 ayda mutlaka kırarlardı emin ol.
Tahmin ederim ki fifa 2015 isimli bir oyunu gidipte 2017 veya 2018'de oynamak istemezsin ;)

"Kibrinden" ölebilirsin sen,doğal yollardan değil.
O kadar oyun cracklendi,cod,f1 sence bu şirketler 'geri zekalı' falan mı? Skidrow crack dışında Fifa15'e ait güncellemeler paylaştı ve crack hala yok.Alay konusu oldu.
Sadece bekliyorlar,öyle seninde bir tarafından uydurduğun bir sistemleri yok.
Ayrıca ben Futbol ile ilgilenmiyorum artık,öyle ki oyununu da oynamaya niyetim yok.
Fifa 14'de 2-3 ay sürdü ve senin gibi " çıkmaz " dediler.Sonra cracki elinize verdiler :roll:

Geri