• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager 2015 Hakkında

"Kibrinden" ölebilirsin sen,doğal yollardan değil.
O kadar oyun cracklendi,cod,f1 sence bu şirketler 'geri zekalı' falan mı? Skidrow crack dışında Fifa15'e ait güncellemeler paylaştı ve crack hala yok.Alay konusu oldu.
Sadece bekliyorlar,öyle seninde bir tarafından uydurduğun bir sistemleri yok.
Ayrıca ben Futbol ile ilgilenmiyorum artık,öyle ki oyununu da oynamaya niyetim yok.
Fifa 14'de 2-3 ay sürdü ve senin gibi " çıkmaz " dediler.Sonra cracki elinize verdiler :roll:

En azından kibirimden ölmeyi cahillikten ölmeye yeğlerim.
Bu sistem yeni ilk defa bu yıl yeni çıkan birkaç oyunda kullandılar ve 2015'de gelecek GTA V PC sürümünde de uygulayacaklar diyorum sen hala fifa 14 diyorsun. :)

Biraz haberleri, makaleleri oku da bilgilen;
Sistemin adı Denuvo DRM

GTA 5 Korsan Oynanamayacak! - ShiftDelete.Net

Bu oyunlar, sürekli kod yenileyen bir sisteme sahip. Dolayısıyla bu oyunları korsan hale dönüştürmek hemen hemen imkansız hale geliyor.

Geri