• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forgotten Bug(Ghost Serenes)[Yine By RecLast^^]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Evet arkadaşlar yine bug kralından bir bug. ^^ Bildiğiniz gibi Ghost serenes prefity diye bir zehir atıyor medusadaki gibi taş oluyoruz.İşin kötü tarafı bunun ne zaman atacağı bilinmiyor bir anda atıyor. Medusa da yine belli ediyordu bunda hiç belli etmiyor.Buda zaman kaybına yol açıyor.E Forgotten de süreli olunca kesemiyor kaçırıyoruz. Her neyse işte bulduğum bug aslında tam bir bug satılmaz size dalmamasını sağlıyor sadece ^^ Önce resimleri koyalım

Bu Zehirimiz ^^

sro2010122408125727.jpg

İlk başta yedik Sonra bugu bulduk ^^
sro2010122408411092.jpg

sro2010122408415367.jpg

sro2010122408462861.jpg

Bug dediğim uniq i çekmek. Belki apisdeki bugu bilenler vardır aynı bug bundada var. Köşeye çekiyoruz ve gelmeye çalışıyor ama sınırı orası olduğu için geri gitmeye çalışıyor siz dalınca tekrar geri dönmeye çalışıyor.Bu şekilde sürekli git gel yapıyor. Ve bug olmuş oluyor. Yukarda ne tarafa çekeceğinizi haritada gösterdim.Aynı bug apisde de vardır. İsteyenlere orayıda gösterebilirim.

Hayırlı olsun ^^

Teşekkürü unutmayalım lütfen :)

Yine By RecLast Present

Bizi takip etmeye devam edin :)

Son düzenleme:
az önce bun yöntemle kestim tek başıma.bunu biliyordum ama yinede emeğine sağlık.not: o kadar uğraştım talisman düşmedi:grin:-[

Adam Bug King oldu :D

Bilgilendirme için teşekkür ederiz Emre :)

#Konu Sabit.

Teşekkürler ^^ Yeni bug çalışmam var alchemy bugu bulmuş olabilirim üstünde çalışıyorum ^^

PS: Bu bugu kullanmak için bow wiz xbow gibi uzaktan vuran charlar gerekiyor yalnız bilginize. Dibine girerseniz yine vuruyor size.

RecLast Son Günlerde Ortalığı Kovan etti ya

Süpersin :D

Evet arkadaşlar yine bug kralından bir bug. ^^ Bildiğiniz gibi Ghost serenes prefity diye bir zehir atıyor medusadaki gibi taş oluyoruz.İşin kötü tarafı bunun ne zaman atacağı bilinmiyor bir anda atıyor. Medusa da yine belli ediyordu bunda hiç belli etmiyor.Buda zaman kaybına yol açıyor.E Forgotten de süreli olunca kesemiyor kaçırıyoruz. Her neyse işte bulduğum bug aslında tam bir bug satılmaz size dalmamasını sağlıyor sadece ^^ Önce resimleri koyalım

Bu Zehirimiz ^^

sro2010122408125727.jpg

İlk başta yedik Sonra bugu bulduk ^^
sro2010122408411092.jpg

sro2010122408415367.jpg

sro2010122408462861.jpg

Bug dediğim uniq i çekmek. Belki apisdeki bugu bilenler vardır aynı bug bundada var. Köşeye çekiyoruz ve gelmeye çalışıyor ama sınırı orası olduğu için geri gitmeye çalışıyor siz dalınca tekrar geri dönmeye çalışıyor.Bu şekilde sürekli git gel yapıyor. Ve bug olmuş oluyor. Yukarda ne tarafa çekeceğinizi haritada gösterdim.Aynı bug apisde de vardır. İsteyenlere orayıda gösterebilirim.

Hayırlı olsun ^^

Teşekkürü unutmayalım lütfen :)

Yine By RecLast Present

Bizi takip etmeye devam edin :)

buna benzer bir bugda togui elderde var..ancak nuke-wiz yada bowman gibi uzaktan alan bir çar olması gerekli...toguil elderi kapı ağzına çekiyorsunuz...hani togui elderin çıktığı 3.numaralı mahzenin girişinin biraz önünde bekleyin ve fire wall açın...togui elder gelecek ve önünüzde dolanmaya başlayacak...fakat içeri girdiğinden ve kapı ağzı olduğundan size saldıracak alan bulamayacak...

son anına kadar yardımcı uniqlerini çağırmadan dolaşıyor...istediğiniz gibi kesin... ama phy ve yakından vurucuysanız bilemem :D res alın yanınıza giderken :D

bug harika yaa ama yetişemedim tam yarıya getirdim 2 uniq attı birden gelince char pert oldu neyse tekrar geldim ilk önce diğerlerini halettim zerklerini aldım bi daha asıldım serenese bu sefer tam 25 e geldi gene attı ulan dedim bu işin ben neyse tekrar geldim ama bu sefer de süre bitti :hfy:

buraya tek gelmek bana yaramadı mübarek canı da azalmıyo

bug harika yaa ama yetişemedim tam yarıya getirdim 2 uniq attı birden gelince char pert oldu neyse tekrar geldim ilk önce diğerlerini halettim zerklerini aldım bi daha asıldım serenese bu sefer tam 25 e geldi gene attı ulan dedim bu işin ben neyse tekrar geldim ama bu sefer de süre bitti :hfy:

buraya tek gelmek bana yaramadı mübarek canı da azalmıyo

o 2 tane pis fare var onu hertürlü çıkarıyor :D

ama o fareler de buga giriyor serenes gibi

Geri