• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forgotten Bug(Ghost Serenes)[Yine By RecLast^^]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Uniqlerin çoğunda var bu bug. Geri gitmesi olan her uniqde bu bugu bulabilirsiniz. URU Ve TG gibi uniqlerde yok ^^

bu talismanlar nası düşüyo yaa 1.seviyeye 3 sefer gittik 2 kişi bişey düşmedi çok mu zor bunu düşürmek yaa

Gz paylaşmmışsın ama fgw ye giden herkes bunu bilir bide bu bug değil bunu normal modlara yap onlardada oluyo Begınner intermedia tebledede var aynısı gm moblara bı sınır koymuş botta yaptıgımız range gibi o sınırı geçince geri geliyo :)

Gz paylaşmmışsın ama fgw ye giden herkes bunu bilir bide bu bug değil bunu normal modlara yap onlardada oluyo Begınner intermedia tebledede var aynısı gm moblara bı sınır koymuş botta yaptıgımız range gibi o sınırı geçince geri geliyo :)

Biz bilmeyenlere yardımcı oluyoruz okadar biliyoduysan açaydın konusunu ;)

Bro burdaki serenes 1 yıldız olan mı ? bir yardımcı olursan bende buga sokmak istiyorum.
Evet 1 yıldız.

Şimdi Bunu Buga Tek Başıma Soksam Kaç Saate Keserim :) Ve Yatma Olasılığım Varmı Fazla Heycan Bende Gaz Yapıyoda :D Bugdan Çıkarsa Üstüme Zıplar Bide 3D Oynuyorum Oyunu Gece Rüyama Girmesin ? :D

GÜNAYDIN ^^ fw çıktıgı gün bulundu bu bugg xD ama paylaşım için teşekkürlerr ayrıca serenesden talisman düşürcem diyenler boşa umutlanmasın serenesden talisman değil b grade weapon çıkar sadece talismandaki bugu yakında suncamm..

GÜNAYDIN ^^ fw çıktıgı gün bulundu bu bugg xD ama paylaşım için teşekkürlerr ayrıca serenesden talisman düşürcem diyenler boşa umutlanmasın serenesden talisman değil b grade weapon çıkar sadece talismandaki bugu yakında suncamm..

serenesten talisman düşüyor :)

Geri