• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Format attım , yavaşladı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Bilgisayarıma 3 gün önce format attım , fakat attıgım zamandan bu yana bilgisayarım çok yavaş,kasıyor. Sebebi sizce ne olabilir,çözümü varmıdır ?

k4tjs.png

k4tkk.png

Sağlıklı bir format olmamış gibi.
Bu arada 8GB Ram ?
Ben intihar edip geliyorum siz takılın.

Zafer sen ne ara 8 gb ram yaptın :D

Bekle kardeş bende intihar edecem seninle birlikte :D

Prensibimdir 8 GB'den aşağı bilgisayar kullanmam :)
Bu arada söylemeyi unuttum bilgisayarı sabah ilk açtıgımda açılması 10 dakka sürüyor , kendine gelmesi 10 dakka . Isındıktan sonra kapatıp yeniden açtıgımda 1 2 dakkada açılıyor.

Bu arada söylemeyi unuttum bilgisayarı sabah ilk açtıgımda açılması 10 dakka sürüyor , kendine gelmesi 10 dakka . Isındıktan sonra kapatıp yeniden açtıgımda 1 2 dakkada açılıyor.

Onun formatla alakası yok donanımsal bir durum.

Toplu intihar yasaktır lütfen. :D

O zaman ben kasayı atayım direk :D

Vaay 8 gb dan aşağı takılmazmış laflara bak :D

Bence bir daha format at ama yedeklerini al komple at

Yazıdığın sorunla ilgili bir leptop vardı elimde cihaz gezmedik görmedik memleket bırakmadı şu sıralar istanbul dolaylarında geziniyor arızasını çözebilen yok daha.

Aynen kardeşim format attırdım bende 5 gün önce acayip kasıyor. Ben de takipteyim.

Sağlıklı bir format olmamış gibi.
Bu arada 8GB Ram ?
Ben intihar edip geliyorum siz takılın.
intihar için ota oka sebep arıyor millet arkadaş :D

Fazladan 6GB ram vardı onu kuzene verdim :D

k53j6.png

Oradaki %32 GPU kullanımı işlem yapmadan oluyorsa formatta hata yapmış olabilirsin modelleri farklı olsada benim laptopun GPU çoğu oyunda bile o kadar olmuyor.

allh bilir sen format atım derken tüm hepsini yedeklemişindir :D

C ye bak bakim bir Windows.old Varmı :D varsa git bilgisayarcıya attır :D

----------

Bu arada benım PC 12GB Prensibimdir :D aşağısında oynamam :D

Laptopa attıysan formatı driverları tam yükleyememiş olabilirsin zafer işlemler menüsünde en fazla yüklenen programların ssini at bakalım

Adamlar 12GB takılıyor.Ben hala 2GB ram devam :(

Bu arada eğer para konusunda sıkıntın yoksa doğru düzgün bir yerde format attır.Düzelir kesin.Bendede vardı aynı sorun.

Bazı arkadaşlar donanımsal demişte HİÇ ALAKASI YOK !

Eve geçtiğim zaman TW den senin işini halledelim.

Gerekli Driverlerini yükle tekrardan sen ona göre eve geçince bakarız

Bazı arkadaşlar donanımsal demişte HİÇ ALAKASI YOK !

Eve geçtiğim zaman TW den senin işini halledelim.

Gerekli Driverlerini yükle tekrardan sen ona göre eve geçince bakarız

Tamamdır , şuan tüm driverler yüklü bekliyorum :)

Geri