• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Format attım , yavaşladı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bazı arkadaşlar donanımsal demişte HİÇ ALAKASI YOK !

Eve geçtiğim zaman TW den senin işini halledelim.

Gerekli Driverlerini yükle tekrardan sen ona göre eve geçince bakarız

yardımını bizden de esirgeme lütfen ben de format attım atmaz olaydım bilgisayar direniyo açılmıycam işte diye. Döve döve çalıştırıyorum daha 3 aylık laptop. ve ayrıca ısınmaya da başladı

yardımını bizden de esirgeme lütfen ben de format attım atmaz olaydım bilgisayar direniyo açılmıycam işte diye. Döve döve çalıştırıyorum daha 3 aylık laptop. ve ayrıca ısınmaya da başladı

Tamam çalıştırı aç
dxdiag yaz ve açılan ekranın ss sini görev yöneticisinden bilgisayar işleyişini filan yolla . ayarlayalım

Geri