• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum işsizleri bu konu altında takılacak.[ANA KONU]

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
OHAAAAAAAAAAAAAA charları bota bıraktım 5 tane nova düşmüş alıcılar pm atsın.

gOYjWx5.jpg
1352670482310.gif

Forumda ilk bulunduğum zamanlarda yaşı küçük olan arkadaşlar olsa bile tavır ve hareketleriyle yaşından büyük olgundu. Fakat 3-5 üye forumu git gide 14 yaş muhabbetine çeviriyor,ve işin garip yanı bu captan coco nickli üye bana gelmiş bir konuda iş güç muhabbetinden akıl veriyordu. Çok şaşırtıyorsunuz beni maxigame üyeleri. Ümit bu konuya gereken titizliği gösterirsin umarım,forum saçma sapan muhabbetlerden geçilmiyor.

Forumda ilk bulunduğum zamanlarda yaşı küçük olan arkadaşlar olsa bile tavır ve hareketleriyle yaşından büyük olgundu. Fakat 3-5 üye forumu git gide 14 yaş muhabbetine çeviriyor,ve işin garip yanı bu captan coco nickli üye bana gelmiş bir konuda iş güç muhabbetinden akıl veriyordu. Çok şaşırtıyorsunuz beni maxigame üyeleri. Ümit bu konuya gereken titizliği gösterirsin umarım,forum saçma sapan muhabbetlerden geçilmiyor.
oooo soydan abiden yorum geldi beyler ben işsizlikten çıkıyorum zaten işsiz değildimki arçelikde çalışıyom :D

3-5 üye dediklerin arasında sanırım bende varım silkroadmax zamanından beri maxigamedeyim çok çok eskilerdenim yani.Sen istediğin zaman ben çok olgun ve mantıklı olabilirim canını hiç sıkma o yönden ana konu bura zaten isteyen girmez sende istemediğine göre girmek zorunda değilsin :)

sana şöyle söyliyeyim bizimde amacımız eğlenmek milleti güldürmek hoş şeyler yaşamak belki bunlar sana çocukla geliyodur yada başkalarına nerde bilebilirsin belki kiminin hoşuna gidiyordur ama biz burda bir nevi eğleniyoruz gülüyoruz he

senin hoşuna gitmiyorsa bu tür konulara bakma es geç derim

Üslupta abartı yok,bölüm dışınada çıkmıyor zaten bu sohbetler,eğlenceler vs. hoşuna gitmemiş olabilir fakat konu dışı sonuçta burası.Çok ciddi bir konuyada zaten kimse gelip bu konudaki gibi saçmalamaz çünkü konu saçmalama konusu gibi birşey zaten.İnsanlar eğleniyor gönüllerince bir sakıncası yok rahatsız olman ters bir durum.Seni veya bir başkasını kim rahatsız ediyor ki bu konuyla?

beyler benim char ban yedi ya :S gm ye +40 blade'imle tek attım qısqandı ban attı .s.s

Geri