• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumda Gezi Park havası var

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Arkadaşlar forumda Gezi Park havası var nedenini bilen var mı? Neredeyse herkes bir isyanlar da herkes mod. lara yerleştirme çabasın da nedenini bilen var mı?

Millet sevmediği kişilerin ayağını kaydırma çabasında o kadar.

Nerede yokki , işe gidiyorsun böyle bir hava var , okula gidiyorsun aynı hava , sokağa çıksan zaten kaçamıyorsun..

Bu tamamen insanların bencillikleri egoları, hataları , eksiklikleri yada yanlışları herneyse sonuçta insanların yaptıkları yanlışlar nelerse adını sen koy bir yanlıştan kaynaklanıyor.

Ya yürü git, hatta koş git... Sen manga okumuyorsun benim adamım emre artık. Emree gel suna laf at !!
m945k.gif

olsun bende platonik takılırım :sevgi2

ps:şu avatarını değiştir la chibi menma çok iyiydi bu olmuyor :D

Su adama taparsin bilsen ama iste inatcisin ne yapiyim... Baban olsam sabah alsam inadini bahane eder zevkine doverdim seni de neyse....

Tabiki chibi menma yerini hic birsey tutmaz ama bu aralar idolum bu napcaksin <3

Su adama taparsin bilsen ama iste inatcisin ne yapiyim... Baban olsam sabah alsam inadini bahane eder zevkine doverdim seni de neyse....

Tabiki chibi menma yerini hic birsey tutmaz ama bu aralar idolum bu napcaksin <3
o tipe tapmam ben merak etme :D beni dövermiş bir şey derimde olmaz şimdi burada :D

valla beniim öyle bi gayem yok şu forumda bi kişiyi sevmem o beyin fakiride kendini bilir kalanlarla hiçbir sıkıntım yok :D

Daha çok bazı yetkili kişiler yerleştirme çabası içinde ki iyi geçiriyorlar affetmezler :D

Kimsenin öyle bir uğraşı olduğunu sanmıyorum :D

Son düzenleme:
Geri