• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumda Gezi Park havası var

Gazı yiyen buraya geliyor arstislik yapıp banlanıyor sonra suçlusu yönetim oluyor. Neyse bu artislerin çoğu forumdan temizlendi, tekip etmek isteyen varsa artislik yapmaya devam edebilir. İnsanları banlamaktan zevk almıyoruz ama hakedene de itina ila ban atmaktan hiç ama hiç çekinmeyiz.

Duranadamprotestosuyapangençlerdenmiolakilla :D

Bak kaya sirf uzulcen sandi ve dedigini geri aliyor, sanadememismis :D
kaan sana daha öncede söyledim tanımadığım veya sevmediğim (bu arkadaş tanımadığım kısma giriyor) kişilerin söylediklerini takmam boşa uğraşma yani :D

Forumun yaş ortalaması arttı diye biliyorum. Neredeyse bir çocuğumuz bu forumda büyüdük, bir çoğumuz birbirimizi kardeş gibi görüyor. Böyle saçma sapan işlere gerek yok. Bazı arkadaşlarımız buradaki arkadaşlıklarını hayatlarına soktu, yeri geldi gerçek hayatta da buluştular. Yani arkadaşlıkları sadece sanal da kalmadı. Hepinizin böyle arkadaş olmasını isterim. Yeri gelecek görüş ayrılıklarımız olacak, yeri gelecek bir olacağız. Egomuzu tatmin etmek için, farklı olmak için ayaklanma çıkarmaya ya da banlamaya gerek yok. Neyse ortamımız silkroadmax'taki gibi olur inşallah, tek derdimiz oyunlardaki para çıkarmak, özel eşya çıkarmak olur inşallah.

kaan sana daha öncede söyledim tanımadığım veya sevmediğim (bu arkadaş tanımadığım kısma giriyor) kişilerin söylediklerini takmam boşa uğraşma yani :D

Subat'cim buda sana heralde :D Cunku ben tanidigi, sevdigi, saygi duydugu, kiskandigi ve imrendigi kisi oluyorum =((

Geri