• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdakilerin Gerçek Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geldi.

1621d78.jpg
güzel iyi iyi :)

Son düzenleme:

----------

Herşey güzel Soner güzel çıkmışsın da benim resim yok gizli çocukmu oldum şimdi ben :D

Hayır yani daha yakınız rütbe bakımından o yüzden benlen evlen soner bir dediğini on yapmam Lütfenn be :D

Hayır yani daha yakınız rütbe bakımından o yüzden benlen evlen soner bir dediğini on yapmam Lütfenn be :D

He arkadaş devlet[MaxiGame] memuru :D Maaş desen bol bol bi silk çekersiniz maxigameden costantindede bi ev aldınızmı arkasından kervanlada uğraşırsınız :D biriniz hunter biriniz trader geçinip gidersiniz :D

ikinizde gedin soner benlen evleneceh :D

Devlet[MaxiGame] memuru var sana ne oluyo :D

evet benim gibi bi memur varken size noluyo soner lütfen msn aç ya engelleme beni :haha :)

ya oh sonunda rahat yatabilcem senin yazdığını gördüm bide resmini açıp baktım oh ne güzel ya yatarken seni düşüncem bide

Seninlen ben evlenicemmm :D

Tamam bırakdım artık seninlen evlenmicem bundan sonra ilk resim koyanla evlencem :D

Neyse bişi olmaz artık evlenirim boşanırım senle tekrar evlenirim üzülme :) :D

Geri